Firemní databáze pomáhají i podnikatelům v online prostředí

INZERCE: Ne všechny informace najdete ve vyhledávačích Google a Seznam. Zejména, pokud jde o ověřené informace o potenciálních obchodních partnerech. S ohledem na ztrátu, kterou mohou někteří z Vás „utržit“ tím, že za své odběratele budou muset odvést DPH či nedostanou za služby zaplaceno řádně a včas, vyplatí se investovat do databáze firem, která Vám pomůže vyvarovat se nepříjemnostem.

Jako menší firma, která nepotřebuje disponovat informacemi o řádově milionech firem, si můžete pořídit některou z „předdefinovaných“ specializovaných firemních databází, mezi které patří např. databáze prodejců výpočetní techniky, reklamních agentur, tiskáren či databáze na oddělení marketingu více jak 2 000 společností.

Cena těchto databází se pohybuje nejčastěji v řádu jednotek tisíc korun. S ohledem na cenu přepočtenou na 1 kontakt, koupě databáze je výhodnějším řešením, než „namátkové“ brouzdání na internetu.

Nevybrali jste si? Nechte si sestavit databázi na míru

V případě, že Vám nevyhovuje ani jedna z „předdefinovaných“ specializovaných databázi, můžete u společnosti Bisnode (provozovatel firemních databází) poptat vytvoření databáze na míru. Je jen na Vás, o jaké informace budete mít zájem (např. databáze reklamních agentur z Jihočeského kraje či firmy s obratem větším jak 1 000 000 Kč z Moravskoslezského kraje).

Díky informacím z firemních databází můžete ve velmi krátkém čase oslovit velké množství potenciálních odběratelů (svým časem již nebudete plýtvat tak, že budete sbírat kontakty z veřejných seznamů na internetu), tj. velmi rychle může začít růst i Vaše podnikání!

Hluboká studnice kontaktů

A co v době, kdy vyčerpáte kontakty ze zakoupené databáze? Jednoduše si můžete zakoupit další databázi sestavenou na míru, specializovanou databázi zaměřenou na jiné odvětví, či rovnou databázi Albertina, která obsahuje informace o 3 000 000 firem z České republiky a Slovenska, které si můžete filtrovat dle 200 parametrů. Nemusíte mít tedy strach, že by se potenciál Vašeho podnikání brzy vyčerpal, možnosti jsou obrovské a díky společnosti Bisnode, provozovatele firemních databází, jsou Vám na dosah ruky!

Tip na příspěvek:  Jak na překlad webu? S pluginem WPML pro WordPress získáte plnou kontrolu

 

Sdílejte článek přátelům:
Tagged
Show Buttons
Hide Buttons