Jak najít kvalitní design nejen pro web?

To článek chci věnovat tématu jak najít kvalitní design nejen pro web. Například mnoho webových stánek s kvalitním obsahem může odradit jeho grafické zpracování.

www.topdesigner.cz

Design je jednou ze základních věcí, která produkt takže i webové stránky prodávají. Je jasné že pro webové vyhledávače toto není až tak zase  podstatné, ale nezapomínejme na to, že člověk při prvním dojmu nejvíce využívá oční smysl.

Jestliže to myslíte opravdu vážně je možné využít internetovou službu TopDesigner.cz .Na internetu je samozřejmě podobných projektů několik, ale tento projekt je prvním českým v oblasti grafického designu, který využívá koncept tzv. crowdsourcing. Podstata tohoto systému spočívá v tom že zájemce o grafické zpracování zadá své požadavky a předloží je tak velké komunitě designérů.

Výhodou tedy je že grafiku můžete vybírat z více návrhů zpracování. Jedná se tedy o jakousi designérskou soutěž.

Vyplývá z toho tedy i to že tento projekt je určen i pro designéry, kteří si zde chtějí vybudovat jakési portfolio a chtějí získat nové zakázky. Takže se tento projekt TopDesigner.cz stává jakýmsi prostředníkem mez těmito dvěma subjekty.

Jste Designér? Tak proč se nezařadit mezi TopDesignery!

Pokud patříte do druhé skupiny, tedy designér, můžete se na těchto stránkách přidat do této komunity a využívat tak tento nový systém. Jednoduše zpracujete grafický návrh, a uvidíte jak jste na tom s porovnání s konkurencí v tomto oboru. Pokud se prosadíte, může se tento projekt pro vás stát i zajímavým zdrojem příjmů.

Na závěr ještě malá poznámka, a to že tento web není určen jenom pro webové stránky, ale také například pro grafické zpracování log, vizitek, webového obsahu (bannery, ikony atd.),tiskoviny, vizitky, potisk reklamních předmětů, produktové obaly atd.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak vytvořit online knihu z PDF souboru?
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons