Jaké online aplikace nabízí Česká pošta

Česká pošta - sledování zásilky u české poštyČeská pošta je pro mnoho z nás službou která je historicky spojována s určitými službami. Nezapomeňme že i tato společnost jde z dobou a nabízí moderní služby a užitečné nástroje. Jelikož se tu často věnujeme online aplikacím a tak se podíváme co nám Česká pošta umožňuje prostřednictvím jejího webu.

Nejprve však zmiňuji informaci kterou na webu české pošty uvádějí a to že tyto stránky byly navrženy a realizovány tak, aby zohledňovaly potřeby hendikepovaných uživatelů a umožnily jim seznámit se s veškerým textovým obsahem i využívat funkční prvky stránek.

Stránky jsou také v souladu s důležitými pravidly metodik Blind Friendly Web a WCAG 2.0.

A teď slibované online aplikace:

Sledování poštovních zásilek – Jednoduše zadáte kód Vaší zásilky a můžete sledovat její cestu. Sledujte zásilku České pošty prostřednictví uživatelsky příjemné aplikace.

Informace o Českých poštách a mobilních obslužných místech – Vyberete Vaší poštu a ihned vidíte jaká je otevírací doba na poště a jaké služby nabízí.

Kalkulátor zásilky – Pokud Vás zajímá a chcete si předem spočítat cenu za odeslání poštovní zásilky, případně doplňkové poštovní služby? Pak s touto aplikací online je toto jednoduše možné.

Kalkulátor poukázky – Výpočet kolik Vás bude stát zaslání přesné finanční částky formou poštovní poukázky.

Elektronická podatelna – Různé možnosti a využití služeb České pošty jako je např. změna ukládací pošty, opakované doručení atd.

Vyhledávání PSČ – Velice populární online aplikace na vyhledávání poštovního směrovacího čísla (PSČ).

Všechny tyto užitečné nástroje České pošty naleznete v levá části webových stránek. Více se dozvíte na adrese Česká pošta – www.ceskaposta.cz

Tip na příspěvek:  SEO nástroj – Automatická registrace stránek ZDARMA!

Závěrem: Musím uznat že jsem docela mile překvapen zpracování a jednoduchostí na webu české pošty a zároveň si velice cením výše zmiňovaných online aplikací kterým se rád na tomto webu o novinkách na internetu věnuji.

Sdílejte článek přátelům:
,
Show Buttons
Hide Buttons