Capturio doručí fotografie kamkoli na světě?

Jste příznivci sdílení fotografií nebo rádi posíláte vaše fotografie prostřednictvím mobilního telefonu? Pokud ano určitě se seznamte s novou možností Capturio jak potěšit přátelé či rodinu tištěnou fotografií doručenou přímo do poštovní schránky.

Někoho však napadne proč do poštovní schránky? Odpověď je velice jednoduchá. Pokud Vám dorazí fotografie přímo a můžete jí držet v ruce tak není žádný jiný způsob, který tento pocit nahradí. Navíc můžete fotografie kdekoliv vystavit a budou Vám připomínat zážitky, rodinu, oblíbená místa atd. U fotografií, které jste obdrželi do telefonu zpravidla v záplavě dat, jsou brzo minulostí a ani na ně nevzpomenete.

Capturio  fotografie

náhled webové stránky projektu capturio.com

Nástroj či aplikace Capturio se tohoto úkolu dokonale zhostila a převedla do reality prostřednictvím mobilní aplikace, kterou můžete využívat již od konce května tohoto roku.

Také určitě stojí za zmínku, že za Capturiem stojí společnost z České republiky Capturio s.r.o. a tým nadšených lidí touto realizací. Tento tým se skládá z majitelů firmy iMakers (přivádějí k životu mobilní a webové aplikace) a samozřejmě nositele myšlenky realizace projektu Capturio Michala Olberta.

Jak Capturio funguje?

  1. Stáhněte si z App Store aplikaci Capturio zdarma
  2. Vyberte fotky v aplikaci z telefonu (Facebooku či Instagram)
  3. Označíte fotky k tisku (můžete fotky upravit či přidat i různé filtry)
  4. Napíšete doručovací adresu (poštovné zdarma kamkoli na světě)
  5. Zaplatíte (platební karta nebo PayPal)
  6. Těšíte se na své fotografie

Kolik tato služba stojí?

  • 9×13 cm od 11,90 do 19,90 Kč
  • 10×10 cm od 13,90 do 21,90 Kč
  • 10×15 cm od 13,90 do 21,90 Kč
Tip na příspěvek:  Optimalizace pro vyhledávače přináší zvýšení návštěvnosti. Základy bez kterých se neobejdete.

(* Nezapomeňte, že cena neobsahuje žádné jiné poplatky a poštovné je zdarma!)

Vysoká kvalita je zaručena způsobem zpracování, kdy nejsou fotografie pouze vytisknuté, ale jsou zpracovány a vyvolány metodou RA4 (temná komora + mokrá cesta).

Otázky na autora Capturia Michala Olberta

Proč zvolit tištěnou fotografii?

Mají fotky na papíře úplně jinou sílu, než obrázky na displeji. „Vyvolaná fotografie byla a vždy bude symbolem vzpomínky s větší energií než tisíce stejno scénických fotografií naskládaných v počítači. A to nemluvím o možnosti fotografii darovat na památku, pověsit si ji v rámečku na zeď, vytvořit si jejím prostřednictvím jakousi vizuální rodinnou historii,“ podotýká.

A klasické fotky mají i další výhodu, nejsou závislé na elektřině. „Digitální svět je stále založen na podpoře různých technických zařízeních. Tato zařízení jsou závislá na elektrickém proudu a z uvedeného plyne, že když nám vyšší moc přeruší dodávku proudu, pak si prohlédneme maximálně tak černý displej tabletu, počítače či telefonu,“ dodává Hartmann

Kdy se můžeme těšit na aplikaci pro Android?

Do jednoho až 1,5 měsíců na viděnou na Google play. Aplikace je teď ve fázi Beta verze, takže testujeme, zkoušíme a snažíme se aplikaci vyladit co nejlépe.

Plánujete nějaké novinky v nejbližší době?

Momentálně je pro nás prioritní dokončení Android verze. Vývoj je velmi technologicky a finančně náročný, přesto dostáváme od našich zákazníků z ČR i ze zahraničí desítky podnětů k rozšíření služeb, které si pečlivě zapisujeme a snažíme se zahrnovat do našich rozšíření. Všechny novinky však bude možné aplikovat až po dokončení velmi náročného vývoje Android aplikace.

Tip na příspěvek:  MyPrompter najde akci ve Vašem okolí!

Uvažujete i variantě odeslání pohlednice z PC (internetu)?

Ano, uvažujeme i tímto směrem. Odesílání pohlednic je služba, která už v ČR i ve světě funguje a zároveň v tom vidíme zajímavou možnost rozšíření služeb. Jsme totiž přesvědčeni, že vždy jde něco udělat lépe, takže bychom se nebáli ani odesílání pohlednic z PC. Je to však jen jedno z mnoha rozšíření, které máme v plánu.

Bude možné v budoucnu využívat i jiné platební metody?

Snažíme se od zákazníků přijímat zpětnou vazbu mimo jiné právě ohledně vhodnosti použití PayPal jako platební metody. Víme, že některé státy (např. Brazílie) jsou v tomto směru poměrně komplikované, protože lidé jsou zvyklí používat jejich národní zprostředkovatele plateb. Protože si myslíme, že bude důležité poskytovat uživatelům co možná největší komfort užívání, snažíme se vyjít vstříc uživatelům i tímto směrem a plánujeme i rozšíření platebních metod.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons