Zvýhodněný a zrychlený serverhousing je prodloužen do 31. března

Úspěšná a zákaznicky oblíbená akce serverhousingu je v datacentru Coolhousing prodloužena do konce března 2017. Neváhejte a objednejte si serverhosting z datového centra  Coolhousing ještě dnes! Získáte 1 Gbps konektivitu pro svůj server za cenu 100 Mbps. Tato výhodná nabídka bude pro smlouvy uzavřené do 31. března 2017 platit po celou dobu trvání smluvního ujednání.

Výhodný Coolhousing pro váš fyzický server

Serverhousing umožňuje majitelům využívat celý vlastní server pro sebe, mají administrátorský přístup a nejsou ve svém prostředí vázání na poskytovatele. V případě, že vlastník serveru nemá kapacity pro obsluhu serveru, Coolhousing mu může tyto služby zajistit. Výhodou je nepřetržitá kontrola serveru i provozování veškerých aplikací. Coolhousing.net zájemcům o serverhousing umožní vložit jejich server do svého pražského datového centra, kde bude okamžitě připojen k internetu a bude zajištěno jeho nepřetržité napájení. Síť Coolhousing plně podporuje protokoly IPv4 a IPv6. Rychlost připojení si zájemci volí dle individuálních požadavků. Ovšem nyní probíhá akce 1 Gbps za cenu 100 Mgps, takže se vyplatí objednat si vyšší rychlost. Rychlost konektivity 1 Gbps je logicky větší, tudíž výhodnější. Serverhousing v případě volby formátu Tower Server stojí od 500 korun za měsíc, existují další varianty jako Rack Server, Rack Farm a Server Farm. Více informací naleznete na webových stránkách Coolhousing.net.

Coolhousing šetří vaše finance i drahocenný čas

Zmíněné technologické parametry jednoznačně ukazují, v čem je serverhousing výhodný. Serverhousing od Coolhousingu je ideálním řešením pro vlastníky internetových obchodů, webhostingové firmy nebo zřizovatele firemního či vlastního aplikačního serveru. Akce Zrychlujeme nabízí zájemcům serverhousing, který ročně ušetří až šest tisíc korun.

Tip na příspěvek:  Online nástroj na vytvoření webové šablony zdarma i pro WordPress a Joomla

Co datové centrum Coolhousing.net při serverhousingu garantuje

Při objednávce serverhousingu do 31.3. 2017 Vám Coolhousing garantuje 1000 Mbps BASIC připojení za cenu 100 Mbps BASIC připojení. Dále je každý server extra připojen k elektrické měřené IP zásuvce, proto jednotlivý odběratel platí příkon dle reálné spotřeby. V případě blackoutu je zálohové napájení zajišťováno UPS a dieselovými agregáty. Servery ve formátu small a big tower i tower se ukládají do skříní do policového stání, je možné využít také desktop. Do datacentra Coolhousing je majitelům serverů umožněn non-stop přístup, nepřetržitě 7 dní v týdnu. Citlivé servery mohou být umístěny do klimatizovaných bezpečnostních boxů.

 

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons