Nahlédněte do prostor nejnovějšího kancelářského centra plně vybavených kanceláří k pronájmu společnosti Scott & Weber

Flora Office Center je moderní a reprezentativní kancelářské centrum s 5hvězdičkovým servisem, které nabízí plně vybavené kanceláře k pronájmu. Centrum bylo slavnostně otevřeno v listopadu roku 2016. Nachází se v Atriu Flora na Královských Vinohradech v Praze 3. Otevření kanceláří přímo v Atriu Flora bylo reakcí na zájem o vybavené kanceláře v moderní budově na prestižní adrese s vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

Vizí, již splněnou, bylo poskytnout klientům prostředí pro podnikání, které propojuje byznys (plně vybavené kanceláře, zasedací místnosti, vlastní recepce, copy centra, špičkové ICT služby, hot desk) a osobní odpočinek (relaxační zóny, vlastní privátní terasa, vybavené kuchyňky, call room apod.). Relaxační zóny nabízí možnost zahrát si Playstation, fotbálek, sledovat sportovní zápasy, zacvičit si i jen tak relaxovat.

K centru patří rozlehlá privátní terasa o velikosti 800 m2 s výhledem na metropoli. Právě její velikost umožnila rozdělení terasy na zónu relaxační, pracovní i sportovní. Na jaře tak už klienti budou moci pořádat meetingy v zasedací místnosti pod širým nebem. Při vstupu do Flora Office Center nejdříve vejdete do vestibulu s reprezentativní recepcí. Hned za ní se nachází prosklená zasedací místnost s technickým a administrativním zázemím. Všechny konferenční a zasedací místnosti splňují požadavky těch nejnáročnějších klientů. Zařízené kanceláře jsou klimatizované, vymalované, vybavené kvalitním nábytkem, počítačovou sítí a infrastrukturou a dostupné 24 hod. denně, 7 dní v týdnu.

Nákupní galerie Flora je skvěle dopravně dostupná. Nabízí se jet metrem na stanici Flora linky A, která je přímo v budově, tramvají i vozem. Zajištěno je také bezpečné a pohodlné parkování. Centrum vyniká občanskou vybaveností. Více než 130 značkových obchodů přináší příležitost nakoupit prakticky cokoliv ještě dříve, než opustíte budovu. Za velké plus lze považovat řadu služeb, jakými jsou třeba kadeřnictví, pobočky bank, čistírny, směnárny, lékárny apod. Poslední patro obchodního domu patří restauracím a kavárnám a nechybí ani 3D kino. Milovníci sportu ocení blízkost fitness a squash center a také tenisových kurtů. Mimopražští klienti zase množství hotelů v Praze 2 a v Praze 3.

Tip na příspěvek:  Inzerce: Výpočetní technika, servisní zásahy či zakázky jedině se službou SWCZ!

Plně vybavené kanceláře ve Flora Office Center si můžete pronajmout na den, měsíc či rok a vybrat si můžete z nejrůznějších velikostí. Více informací a kontakt najdete zde.

Sdílejte článek přátelům:
Tagged
Show Buttons
Hide Buttons