Webové stránky rychle, snadno a pro nekomerční použití zdarma?

Potřebujete rychle vytvořit webové stránky zdarma?  Tuto otázku může vyřešit nová internetová služba, která právě tento problém řeší. V základu nabízí dvě varianty. Zdarma a placenou pro komerční využití.

Systém Web-rychle je postaven tak aby jeho využití zvládl naprostý začátečník bez znalostí tvorby webové stránky. Jedná se o drag and drop (táhni a pusť). Stránky jsou uloženy na serverech této služby, takže odpadá i otázka webhostingu a s tím spojených služeb.

Web-rychle

Náhled aplikace Web-rychle.cz v administraci.

Pro použití máte možnost vybrat z několika moderních vzhledů (grafických šablon) či popustit uzdu vlastní fantazii s úpravou grafického vzhledu. Samozřejmostí je i mnoho užitečných nástrojů jako třeba napojení na sociální sítě což je dnes nepsanou podmínkou úspěšného webu. Také připojení k vlastní doméně je možné i ve verzi FREE. Nechybí ani podpora responzivního vzhledu, který Vám zaručí bezproblémové zobrazení na tabletu a telefonu resp. na všech zařízeních.

Se službou Web-rychle.cz snadno vytvoříte web pro nekomerční použití jako například osobní web či stránku sportovního klubu apod.

Porovnání verze FREE a PROFI

Verze FREE (pro nekomerční využití)

Prostor na disku 100 MB, přenos dat 1GB/měsíc, využití grafických šablon, podpora zálohy a obnovy dat, mobilní zobrazení, možnost vlastní domény, základní nastavení SEO a cena ZDARMA.

Verze PROFI (pro komerční využití)

Tato placená verze nabízí jak funkce ze služby FREE tak další pokročilé možnosti. Prostor na disku 1000 MB, neomezený přenos dat, emailovou adresu, technickou podporu a možnost vícejazyčných stránek. To vše za cenu 500,-kč/ročně.

Tip na příspěvek:  Hromadné žaloby.cz – v jednotě je nejen síla, ale i úspora

 

Musím uznat že Web-rychle je postaven opravdu s důrazem na jednoduché a intuitivní ovládaní což ho staví do popředí využití těchto služeb na tvorbu webu rychle a snadno bez odborných znalostí.

Mohlo by se ti také líbit

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,

 

Přímá pomoc YeahCoach je záchrannou sítí pro tebe i tvou rodinu. Je také rájem pro ty, kteří rádi pomáhají přímo a bez prostředníků. ❤️ To ale není všechno, je toho mnohem víc! 👉 Děkujeme za podporu a šíření dobra k těm kteří to potřebují!

Show Buttons
Hide Buttons