Nástroj na vytvoření vlastního widgetu do webové stránky

Chcete oživit svůj web nebo jen hledáte nějaký jednoduchý nástroj na vytvoření widgetu?

Nehledejte! Online aplikace Blogvio je vám připravena pomoci vytvořit profesionální mini aplikaci pro vaší webovou stránku.

Jedná se o online nástroj na vytváření profesionálních widgetů. Navíc podporuje redakční systémy jako například WordPress, Blogger či Tumblr vlastním pluginem pro usnadnění integrování do webu. 

blogvio

Náhled na aplikaci pro tvorbu widgetů blogvio.

Použití Blogvia není podmínkou po výše zmiňované redakční systémy, ale je možné widget vložit i do vaší webové stránky za použití jednoduše vygenerovaného zdrojového kódu.

Nastavení widgetu provádíte přímo v této aplikaci v reálném čase. Nastavovat můžete jak základní parametry jako je šířka a výška tak samozřejmě obsah widgetu.

 Co umí Blogvio a jaké jsou možností?

Co se týče obsahu, máte na výběr z mnoha možností jako například vkládání obrazových galerií, přehrávání audia i videa, vložení zdroje rss, grafi , časovače atd. V tomto seznamu bych mohl ještě dlouho pokračovat. Pokud chcete nějaký ten widget, určitě vás tato aplikace ohromí svou jednoduchostí a možnostmi použití. Můžete tímto způsobem nahradit spousty řádků zdrojového kódu a hlavně času. Získat mnoho nových možností a nápadů pro použití na vaší webové stránce.

Aplikace Blogvio je jeden z nástrojů jak oživit a přidat další obsah do webových stránek. Pro náročnější uživatele nabízí i využití API.

Online udělátko Blogvio je nástroj zcela zdarma s velice jednoduchým a intuitivním ovládáním. Jedinou podmínku použití, je registrace nebo přihlášení pomocí facebooku či Googlu. Můžete také zadat email, na který vám dorazí potvrzovací odkaz pro úplnou registraci.

Tip na příspěvek:  Výdělek na internetu

Blogvio má také jedno velké plus. Tato aplikace disponuje pro každý widget možností propracovaných statistik a vyhodnocováním zobrazení widgetu včetně aktivity uživatelů při použití.

Navštivte webovou stránku aplikace Blogvio a vyzkoušejte její možnosti pro práci s widgety.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons