Vytváření infografiky a diagramů online

V posledních měsících se stává módou na internetu tzv. infografika.

Infografika jinými slovy řečeno Informační grafika se stává oblíbená díky jednoduše zpracovanými informacemi, které jsou například velice snadné pro publikování, sdílení což přináší velký zásah a informování internetového publika.

Creately - infografika

Jedná se o grafické, vizuální prezentace informací a dat, které jsou jasně a rychle k dispozici. Ihned se dozvíte díky grafice o trendech, vývoji zpracovaných informací díky vizuálnímu vnímání.

Z tohoto důvodu zde chci představit jeden online nástroj, který je pro tyto účely jak stvořený a řadí se ve světě mezi ty oblíbené.

Jde o online aplikaci s názvem Creately.

Creately je určen pro všechny, kteří chtějí vytvářet infografiku.

Aplikace Creately umožňuje vytvářet spousty různých variant jak publikovat informace až po dobré zpracování grafů a diagramů. Ovládání aplikace je intuitivní a zvládne ho i začátečník bez předchozích znalostí s podobnými programy.

Výslednou infografiku můžete stáhnout ve vašem oblíbeném grafickém formátu , nebo přímo jako pdf soubor.

Creately je v základní verzi zdarma, která nese určitá omezení. Jako je počet vytvořených grafů apod. Mimo online verzi Creately  je k dispozici také desk­to­pová verze, která je však zpoplatněná. V začátku si jistě vystačíte s verzí zdarma a online.

Creately Diagram Software: Making drawing diagrams fun and easy from Creately on Vimeo.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Videoflot? Nová komunita videokreativců a filmařů je tu!
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons