Vytvářejte Flash ve Flashy online a zdarma

Jak již napovídá název článku Flash ve Flashy tak tomu opravdu je. Náhodou jsem nelezl tento web který na tento internetový magazín určitě patří jelikož se jedná o další online aplikaci zdarma.

Webová online aplikace s názvem  Effect Generator – Online Effect Generátor je opravdovým pomocníkem pro vytváření flash animací a podobných věcí které v tomto oblíbeném formátu znáte. Aplikace není samozřejmě stoprocentní náhradou komerčního programu, ale stejně za zmínku určitě stojí a své fanoušky si určitě najde.

Effect Generator je zcela nový způsob vytváření obsahu Flash online a navíc zdarma, a to v jednoduchém prostředí které ovládne i začátečník.

Flash online editor je vybaven pro prácí s textem, ale i celo řadou různých efektů, přechodů, animací atd.

Web naleznete na webu www.effectgenerator.com kde se Vám ihned spouští tato online aplikace. Pokud se Vám nebudou zobrazovat stránky s flash editorem pravděpodobně Váš prohlížeč nepodporuje Flash.  Pokud budete chtít získat více informací tak můžete navštívit webblog autorů kde taktéž naleznete spoustu návodů a vychytávej pro tento online editor. http://effectgenerator.com/blog/
Závěrem jen připomínka že se jedná o online editor generující flash animace které můžete použít jak na sociálních sítích tak i na svých webových stránkách. Effect Generátor na mě působí tak že se jedná o velice dobrý nápad který však usnul na vavřínech a dále se na něm nepracuje, ale i tak dobrá aplikace která někoho určitě osloví.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak optimalizovat webové stránky pro seznam?
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons