Virtuální servery se slevou 25% jen do konce roku

Limituje vás ve vašem podnikání webhosting, ale na druhou stranu nechcete investovat velké množství peněz do dedikovaného serveru? Ideálním řešením je pro vás tedy virtuální server. A v době vánoc není na co čekat, Coolhousing totiž nabízí do konce roku limitovanou slevu 25 % na první objednání všechny tyto virtuální mašinky.

Virtuální privátní servery (VPS) nejčastěji vyhledávají podnikatelé a jednotlivci, kterým už jednak parametry běžného webhostingu nestačí, jednak díky své všestrannosti nabízí nespočet variant využití. Ať už máte e-shop, obchodujete na burze, vytváříte nové internetové projekty, či potřebujete mít neustále u sebe své oblíbené programy, virtuální server vám vše poskytne.

Levný a výkonný stroj

Už samotný název virtuální privátní server naznačuje, že se nejedná o něco skutečného, ale virtuálního. Na jednom fyzickém hardwaru běží několik virtuálních serverů, avšak výkonnost neklesá a navíc se dá kdykoliv navýšit. Jednoduše řečeno, s VPS máte nulové pořizovací náklady a nemusíte se starat o hardware.

Široké možnosti pro uživatele

Výborné je, že virtuální servery lze ovládat na dálku. K virtuální konzoli se dostanete přes VNC nebo webový prohlížeč, samostatně si nainstalujete libovolný operační systém (např. Windows nebo Linux). Kdykoliv si VPS zapnete, vypnete i restartujete na dálku, jednoduše nastavíte FTP, MySQL, PHP a další nezbytné webové technologie a kdykoliv je měnit.

Špičková technika Coolhousingu

Datové centrum Coolhousing, využívající virtualizační technologii RedHat KVM, která se vyznačuje vysokou spolehlivostí a plným administrátorským přístupem s denní zálohou, si připravilo vánoční dárek pro své nové zákazníky se zájmem o virtuální servery. Limitovaná nabídka spočívá v 25% slevě na první objednávku, takže chcete-li dopřát pěkný vánoční dárek sobě i uživatelům vašeho webu, není důvod váhat. Sleva platí na první platební období.

Tip na příspěvek:  WebiTech.cz co přinesl rok 2013

Datové centrum Coolhousing se třemi serverovnami v centru Prahy poskytuje od roku 2003 profesionální a zálohované služby v oblasti server housingu, virtuálních a dedikovaných serverů. Klade důraz především na dostupnost a spolehlivost nabízených služeb, bezpečnost uložených dat, stejně jako na rychlost, stabilitu připojení a přístup k zákaznickým serverům v režimu 24/7 po celý rok včetně svátků.

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons