Váš počítač proměníte během chvilky v hudební databanku a hudební přehrávač

grooveshark - hudební databázePokud rádi posloucháte hudbu nebo rádi stahujete mp3, tak tato internetová aplikace na serveru listen.grooveshark.com je určena právě pro Vás.

Online aplikace vytvořená jako Flashová aplikace s názvem Grooveshark funguje podobným způsobem jako je YouTube , umožní nahrát, vyhledávat a sdílet hudbu. Hudbu můžete poslouchat zdarma bez nutnosti registrace nebo nějakého stahování spec. Software do počítače.

Na těchto webových stránkách máte hned na úvodní obrazovce možnost vyhledávat oblíbenou hudbu či dokonce celé album oblíbeného interpreta. Jako výhodou je vytvoření vlastního playlistu a následné přehrávání. Pokud se rozhodnete a tento hudební server se vám zalíbí tak určitě využijte možnosti registrace, kde tito informace můžete všechny uložit , a při dalším přihlášení ihned použít a přehrávat je to co vás baví. A pokud navíc máte propojen počítač s nějakým hudebním zařízením tak to bude mazec ……

Nemá cenu to tu vychvalovat či nějak pomlouvat prostě pokud máte rádi hudbu tak to vyzkoušejte.

A ještě malá poznámka : nedokážu posoudit zda je to legální a zda provozovatel tohoto serveru si je plně vědom znalostí autorských práv.

Server Grooveshark přímo zde:  http://listen.grooveshark.com/

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Alternativa k programu Adobe Flash CS4 za výhodnější cenu.
, ,
Show Buttons
Hide Buttons