Někdo by to nazval Ptákoviny – FunPhotoBox

PtákovinyNáhodou jsem narazil na webovou stránku nabízející různé online foto úpravy a tak. Na první dojem to na mě zapůsobilo, že se jedná o další web na, kterém jsou samé ptákoviny jako to dnes na tom internetovém smetišti dnes často vypadá.
Musím však uznat že jsem na těchto stránkách strávil nějakou tu minuto možná i hodinku, a to už je co říct protože si dejte ruku na srdce a uznejte že takových to stránek na internetu dnes moc není.

Tyto stránky nesoucí název FunPhotoBox, jsou dalo by se říci i online aplikací, která vytvoří fotoefekty online za vás. Nejedná se o profesionální službu, ale jistě najdete fotomontáž, která Vás zaujme nebo alespoň pobaví.

Autoři na tomto webu, popisují tuto službu jako online foto editační nástroj, kde si můžete vytvořit vtipné obrázky z vašich fotografií. Stačí nahrát fotografii z pc, a ihned definovat fotoefekty.

Máte na výběr z několika kolekcí, jako jsou romantické pohlednice, animované obrázky, titulní strany časopisů nebo vyměnit nějaké hvězdě tvář za vlastní a mnohem víc.

Tuto webovou stránku naleznete na adrese http://faceinhole.funphotobox.com , ale nezapomeňte že i já jsem na první pohled nazval web ptákoviny, a nakonec uznal že to co mají webové stránky splňovat (udržet návštěvníka stránek a jednoduchá orientace na webu ) tak to určitě splňují i přes velké množství otravných reklam atd.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  SupportBox nástroj pro zjednodušení podpory zákazníků
, ,
Show Buttons
Hide Buttons