Nový slevový server vytvořený nadšenými středoškoláky

Na internetu se objevil další slevový server vytvořený týmem mladých středoškoláků.

Studenti se snaží vytvořit zcela nový a v nové podobě nový slevový server mapuj.cz.

Celý nápad nového projektu vznikl již více než před rokem, kdy byli slevové servery ještě něco úplně jiného. Jejich hlavním cílem je uživatelům přinést především databázi slev, které vkládají, jak je to dnes zvykem, majitelé obchodů, ale také samotní uživatelé serveru říká jeden ze zakladatelů Jan Vožeh.

Obě kategorie jsou jasně odděleny a rozděleny do mnoha kategorií. Dále si uživatelé mohou přihlásit odběr newsletteru od obchodníků (v rámci aplikace) anebo získat slevový kupón a vyrazit na nákupy.

mapuj.cz

Náhled domovské stránky mapuj.cz

Nová možnost pro podnikatele a majitele obchodů?

Pro podnikatele nabízí především možnost nechat uživatele hodnotit obchod jako celek ale také nástroje pro sledování konkurence a vkládání množstevně či časově omezených kupónů.ost pro podnikatele a majit

Služba Mapuj.cz byla spuštěna teprve před nedávnem, takže zatím postrádá hlavní věc a to je obsah. Přesto studenti doufají k jeho brzkému naplnění kvalitním obsahem a kvalitními slevami.

Web neobsahuje žádné komerční reklamy a inzerce na webu je zcela zdarma.

Pro použití je nutná registrace, se kterou získáte přehled o nejbližších slevách zobrazených na mapových podkladech, možnost tisknout slevové kupóny a komentovat a hodnotit. Mezi další výhody patří příjemné a jednoduché uživatelské rozhraní, pomocí kterého můžete komunikovat se svými přáteli, posílat zprávy atd.

Autoři také vyvíjí aplikaci pro Android a iOS, ale zatím je pouze dostupná optimalizovaná verze pro tablety a iPody.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Affiliate manažer už za 5 000 měsíčně?
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons