Sledujte, nahrávejte a přehrávejte TV programy na požádání na PlayStation®3

SONPLAYTVPS3* Sledujte, nahrávejte a přehrávejte TV programy na požádání na PlayStation®3.
* Změňte svoji PS3 na digitální televizní HD tuner a videorekordér.

* PlayTV vám nabídne možnost sledovat, pauzovat a nahrávat terestriální televizní vysílání, čímž se posílí pozice PS3 jako srdce domácího multimediálního systému. Se dvěma HD tunery vám PlayTV umožní jeden program sledovat a zároveň nahrávat jiný program. Nahrávaní můžete využít i při hraní her nebo sledování filmů z nosičů Blu-ray Disc. Služba PlayTV představuje jednoduché řešení televizních požadavků každé české rodiny.

* PlayTV také pomocí funkce Remote Play umožňuje sledování TV programů za pochodu na obrazovce PSP™ (PlayStation®Portable) nebo na obrazovce mobilního telefonu Sony Ericsson AINO pomocí rozhraní WiFi nebo 3G.

Seznam funkcí
* PlayTV nabízí i funkce, které najdete u těch nejlepších osobních videorekordérů:
* Dva televizní HD tunery: oba dva umožňují sledování, pauzování a nahrávání TV vysílání v HD rozlišení, jakož i v SD rozlišení. Možnost nahrávání TV vysílání během hraní her nebo sledování filmů na nosičích Blu-ray Disc nebo DVD.
* Elektronický programový průvodce: neuvěřitelně příjemné rozhraní s televizním programem na sedm dní, které umožňuje kromě jiného i programovat nahrávací funkce PlayTV – je rychlé a snadno se používá. Pro ovládání můžete používat ovladač SIXAXIS™, DualShock3 nebo dálkové ovládání Blu-ray pro PS3
* Kompatibilita: služba PlayTV je provozována ve všeobecně dostupném formátu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T).
* Jednoduchá obsluha: Intuitivní ovládání, nápomocné prvky dostupné stisknutím jediného tlačítka, naučná videa a jednoduchá navigace – díky tomu je používání služby PlayTV úplnou pohodou v porovnání s komplexním ovládáním jiných osobních videorekordérů.

Tip na příspěvek:  Jak zvýšit efektivitu webu s aplikací GTmetrix

Volitelné grafické rozhraní na obrazovce nabízí množství informací o stavu služby PlayTV a umožňuje rychlý přístup k programovým informacím, uloženým TV programům a ovládacím prvkům pro pozastavení nebo nahrávání živého televizního vysílání.

Služba PlayTV si pro bezproblémové sledování taktéž určí správné nastavení zobrazení obrazu ve standardním SD nebo vysokém HD rozlišení
* Sledování na cestách prostřednictvím PSP: Bezproblémová konektivita konzole PSP umožňuje nahrávat, sledovat živé televizní vysílání a pomocí WiFi rozhraní přehrávat nahrané TV programy na jiném vzdáleném místě (pomocí funkce Remote Play).
* Sledování na cestách na displeji mobilního telefonu Sony Ericsson AINO: Používání funkce Remote Play prostřednictvím rozhraní WiFi nebo 3G.
* Příslib do budoucnosti: služba PlayTV se bude postupem času rozvíjet – prostřednictvím sítě PlayStation Network přibudou nové služby a vylepší se stávající.

Sdílejte článek přátelům:
,
Show Buttons
Hide Buttons