Můj poskytovatel internetu nemá vlastní SMTP server. Co dál ?

Jste připojeni k internetu a nejde vám odesílat pošta z vašeho oblíbeného emailového klienta? Pokud ano tak se o tom zde chci krátce zmínit jelikož jsem se s tímto problémem nedávno také setkal. Na internetu jsem našel spoustu programů a stránek jak se tomuto problému vyhnout , ale jelikož vám chci tuto práci usnadnit tak tu krátce dva produkty zmíním.

  • Za prvé se jedná o program FREE SMTP Server  na adrese ( http://www.softstack.com/freesmtp.html ) – Free SMTP Server je SMTP server pro Windows, který odesílá emaily přímo z vašeho počítače. Emaily můžete psát na svém počitači ve svém oblíbeném emailovém klientovi a odesílat je přes svůj počítač. Bez nutnosti nastavení SMTP serveru ve svém klientovi. Velikost souboru je cca 600kB a je Freeware.
  • Za druhé je zde služba SMTP Free kterou naleznete na adrese (http://www.vpnhosting.cz/index.php/VPNHosting-SMTP-Free.html ) Tato služba pokud se nepletu je do značné míry neplacená mát tušení že je omezena asi na 50 zpráv za den, ale pro přesné informace doporučuji navštívit stránky služby a přesně si pročíst licenční a pravidla a omezení.

Doufám že jsem vám alespoň částečně ušetřil čas vyhledáváním této informace na internetu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Pokud jste ještě nepřešli na Mozillu či Chrome nezapomeňte na Akcelerátory do IE
, ,
Show Buttons
Hide Buttons