Prodávejte své články se službou Guest blogging

Začátkem tohoto týdne došlo ke spuštění nové služby GuestBlogging.cz. Tato služba umožňuje prodávat vaše články. Jednodušeji řečeno autor nepíše články pro konkrétní weby, ale napíše článek, který vloží do systému a čeká na konkrétní nabídku (kupce) který má zájem o jeho článek.

guestblogging.cz

guestblogging.cz

Vyberte ten nejlepší článek pro svůj web?

Systém Guest blogging umožňuje i zájemcům o koupi článku jednoduše vyhledávat v různých kategoriích a vybrat ten nejlepší článek pro svůj web.

S podobným projektem jsem se zatím na českém internetu nesetkal. V zahraničí jsou podobné projekty jako například MyBlogGuest.com. Různých systémů na zprostředkování psaní článků je spousty, ale vždy je předem stanovené téma a konkrétní zájemce o článek.

U startu tohoto projektu www.guestblogging.cz stál Filip Podstavec, který se věnuje online marketingu a zároveň studuje na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze.

Přeji Filipovi a jeho projektu guestblogging.cz hodně úspěchů a uživatelů. V českém prostředí internetu to totiž nebude mít jednoduché se s novou službou prosadit. Osobně jsem zvědav jak budou k tomuto projektu přistupovat media a zda budou tento systém využívat ke kupování článků.

Jaký je váš názor?  Těším se na vaše komentáře!

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Vytvořte si svůj Blog nebo web během chvíle online a zdarma
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons