Pomoc a inspirace s Minutovým networkingem

Dnešní doba přináší mnoho možností jak najít obchodní partnery či potkat zajímavé a inspirující lidi.

K jedné z nejefektivnější a moderní metodě určitě patří networking.

Zaujal mě projekt Petra Krejčího Minutový networking, na který bych rád zde na WebiTechu rád upozornil.

Petra můžete znát určitě jako např. jako zakladatele jiného „minutového“ projektu: Minutového rande. Rád poznává nové lidi a s tím souvisí i jeho nový projekt Minutový networking (dále jen MN).

Poznejte nové lidi efektivní a zábavnou formou

Na MN nejenže získáš novou inspiraci pro další růst, ale také poznáš nové lidi, kteří se mohou třeba v brzké budoucnosti doplnit chybějící střípek v tvém byznysu.

Petrův nápad s MN je postaven na efektivním modelu, kdy během 60 minut poznáte 10 různých lidí. Co se mě osobně zamlouvá, je, že i když jsou z různých oborů tak mají něco společného. Chtějí poznávat nové příležitosti a hledat inspiraci face-to-face.


mn

Určitě stojí i za zmínku že cílem není vnutit někomu nějaký produkt či hned něco prodat, ale poznat nové lidi a příležitosti do budoucna.

Chceš využít této příležitosti?

Zaujal tě tento nápad?

Nejprve musíš projít registrací na webu projektu. Podmínku je i vstupní poplatek 1200Kč. Někomu se to může zdát dost, ale když pochopíte přínos a znáte cenu svého času, nebudete tuto částku řešit tak jako lidé, kteří již MN prošli. Pak každý z účastníků prochází ještě menším osobním/telefonním „pohovorem“.

Dalo by se toho tu napsat moc a moc, ale koukněte na přiložené video z jedné z posledních akcí.

Tip na příspěvek:  Potřebujete přehled o hrách s popisem či přímo recenzí atd.

Co o Minutovém networkingu říká jeho zakladatel Petr Krejčí?

MN je místo, kde se dějí divy.

Je úžasné slyšet příběhy lidí, kteří na MN byli třeba před půl rokem. Klasický scénář je, že se lidé potkají další týden osobně na oběd/snídani, řeknou si více, poznají se, vzájemně pak hledají cesty, jak si pomoci a po x měsících se pak často dějí i ty business spolupráce třeba přes několik kolen, ne přímo mezi těmi 2 účastníky z MN. Ale tím, že na MN vybíráme lidi, kteří jsou otevření, tak takto to často dopadá.

MN akce se konají v Praze a Brně.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons