Nechte Váš Blog vydělávat – Nová služba nejen na českém Internetu

Výdělek na internetu bez počáteční investice –V současnosti mnoho z Vás jistě používá nějaký reklamní Blog vydělávatsystém za účele vytváření vydělku na web stránkách či svém blogu. Mnohokrát jsem četl v různých diskuzích že už není vydělej jako v dřívějších dobách. Osobně to nemohu potvrdit protože mé zkušenosti s těmito programy nejsou tak časově staré a netroufám si jejich účinnost hodnotit. Nicméně je zde nová služba jak si můžete přivydělat bez vstupních investic a nějakých zásadních závazků.

Jako bloger, a tvůrce obsahu, máte možnost si zajímavě vydělat. Poptávka inzerentů po rozmístění odkazů je velká a tvůj blog se může stát pro některé inzerenty velmi významným a tématicky shodným s tím, co oni dělají a co Vy píšete nebo publikujete na svém blogu. Využijte tohoto systému a vydělávejte peníze blogováním, tedy tím, co Vás baví.

Na stránkách jsou již předpřipravené ploginy pro různé systémy jako jsou např. WordPress, Drupal či Joomla. Autoři na svých stránkách také uvádějí že pokud používáte jiný systém rádi vám s instalací či naprogramováním vyjdu vstříc a pomůžou vám web upravit ve vydělečný blog či web.. Také zde chci zmínit že technická podpora tohoto webu na prodej a nákup zpětných odkazů mě velice příjemně překvapila. Při kontaktu s touto firmou mě v krátké době vyšli vstříc při řešení mého  problému a navíc v češtině i přes to že se nejedná o českou firmu. Už toto svědčí o serióznosti tohoto portálu. Pokud se rozhodnete využít svůj deník či blog k získání finančních prostředků tak určitě minimálně vyzkoušejte tento systém. Není nutná žádná investice. Jediné co musíte udělat je rozhodnutí že chcete pomocí Vašeho blogu vydělat nějakou tu korunu možná i tisíce. Co je dobré že součástí těchto stránek je i orientační kalkulačka vašeho výdělku na internetu. Zadáte počet článků který obsahuje web na kterém chcete tento systém využívat plus jak dlouho web je na internetu , a necháte si vypočítat Váš zisk.

Tip na příspěvek:  www.slide.com - profesionální prezentace vašich fotek

Pokud chcete začít vydělávat zapojte se do tohoto projektu – výdělek na internetu

Sdílejte článek přátelům:
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons