Inzerce: Nechte si poradit se začátkem podnikání

Chcete začít podnikat a jde vám hlava kolem z úředních procesů, které zahájení podnikání provázejí? Nechte v tom případě založení společnosti na odbornících, kteří této oblasti rozumí a mají s ní zkušenosti. Díky nim proběhne všechno v pořádku a v souladu se všemi právními předpisy a zákony.

Založíme společnost podle vašich požadavků

Pokud nás oslovíte, zabezpečíme založení společnosti k vaší plné spokojenosti. Konzultaci při založení firmy získáte od nás zdarma. Podle vašich požadavků vám doporučíme vlastnickou strukturu, která bude pro váš druh podnikání nejvhodnější. Poradíme vám i v oblasti tvorby řídící struktury vaší budoucí firmy. Pomůžeme vám s předmětem podnikání. Odpovíme i na všechny otázky, které vás zajímají a souvisejí se zakládáním společnosti. Jaké služby si u nás můžete objednat?

  • Založení s.r.o. v České republice i na Slovensku
  • Založení s.r.o. bez splacení základního jmění
  • Založení a.s. v České republice i na Slovensku
  •  Založení Organizační složky v České republice i na Slovensku
  • Založení k.s.
  • Změny ve společností s.r.o.
  • Založení zahraniční společnosti

Nechte nás vybudovat důvěryhodný obchod

Při podnikání budete pravděpodobně potřebovat také internetový obchod. S jeho pomocí můžete prodávat své výrobky nebo služby. Vytvoříme kvalitní eshop, který vám bude vydělávat. Svěřte proto vybudování svého eshopu našim profesionálům. Pokud si budete internetový obchod sestavovat sami, můžete udělat řadu zbytečných chyb, což by byla škoda. My počítáme s tím, že každé zboží, služba i internetový obchod je individuální záležitostí a to samozřejmě zohledňujeme při své práci. Dokážeme proto vystavět eshop skutečně na míru konkrétních požadavků. Bude obsahovat všechny podrobné funkce. Díky nám získáte přehledný eshop, který se vám bude lehce používat. Vzbudí důvěru zákazníků a bude je podněcovat k dalším nákupům.

Tip na příspěvek:  Co je to RSS + programy na čtení RSS

 

Sdílejte článek přátelům:
,
Tagged
Show Buttons
Hide Buttons