ChciLekci.cz je nový hudebně – lektorský portál, který spojuje všechny lektory a zájemce o HUDEBNÍ výuku

Tento portál je unikátní z toho důvodu, že cílí pouze na jednu vzdělávací oblast, a tou je hudba. V dnešní době se můžeme setkat s různými portály nabízejícími lektory všech možných oborů a činností. V zájmu zakladatelky je ale to, aby ChciLekci.cz byl prostor, kde se snoubí čistě hudební nabídka a hudební poptávka.

chcilekci.cz

Impulsem pro vytvoření takového portálu byla zkušenost zakladatelky Vlaďky Křenkové s konkurenčními weby, u nichž jako lektorka neustále narážela na různé nedostatky. Rozhodla se tak vytvořit nový portál, který bude zcela inovativní a odlišný, a to jak způsobem prezentace jednotlivých lektorů, tak zrušením finančních nákladů, které lektora při registracích jinde provází. Celý registrační proces je totiž zcela zdarma a především proviznímu způsobu se chtěli tvůrci obloukem vyhnout.

ChciLekci.cz vznikl teprve nedávno, v listopadu 2015. Tvůrci stále službu zdokonalují a na podněty a zpětné vazby uživatelů přidávají další a další možnosti, které vylepší způsob prezentace lektorů a zájemcům o výuku umožní ucelenou a přehlednou nabídku lektorů. I v případě, že si zájemce o výuku lektora nevybere, má možnost vystavit si vlastní poptávku. Uveřejněné kontakty u poptávky nejsou poskytované široké veřejnosti, ale pouze registrovaným lektorům, takže je zajištěno, že se kontakty dostanou opravdu jen těm, kteří mají zájem učit. To je pouze jedna z výhod tohoto portálu.

Tým v čele s Vlaďkou Křenkovou ale tímto nápadem nekončí. Do budoucna má v plánu nejen řadu vylepšení na ChciLekci.cz, ale také tvorbu dalších portálů propojených hudební tématikou. Více už Vám ale neprozradí. Nechte se překvapit.

Autor: Vlaďka Křenková          

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Freelo nový pomocník pro přehled nad projekty
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons