Kde najít místo pro jednání či nějakou akci?

Samotný název článku nám dává jasnou odpověď, o čem zde budeme psát. „Kde najít místo pro jednání či nějakou akci?“

Můžeme se setkat s problémem, kdy musíme řešit kde zajistit nějakou akci, konferenci nebo místo pro jednání. Snadným pomocníkem se nám může stát právě nově vznikající projekt mistto.com.

mistto_com

Tento startup Mistto.com je prvním tržištěm míst v České republice.

Jak mistto.com funguje?

Hlavním úkolem tohoto projektu je nabízet prostory k pronájmu určené k různým akcím, jednáním, konferencím apod. Mistto.com je ideálním místem nejen pro zájemce kteří hledají nějaké to místo, ale také pro majitele volných prostor kteří by rádi pro ně našli využití. Hlavní výhodou je pro obě strany že pokud se dohodnou prostřednictvím této služby, nevzniká nikomu nárok na zprostředkovatelskou provizi. Celá tato transakce na pronájem prostor se tímto velice zjednodušuje a samozřejmě urychluje.

Proč využívat mistto.com?

  • Vyhledávání prostor zdarma
  • Největší internetové tržiště míst
  • Snadné a rychlé vyhledávání prostor
  • Snadná správa vhodných prostor
  • Hodnocení
  • Zákaznická podpora
  • Možnost nabízet své prostory (roční poplatek)

Pro majitele volných prostor

Tento projekt není určen pouze pro vyhledávání volných prostor. Tak aby celý projekt fungoval, jsou právě volné prostory zásadní pro fungování celého projektu. Mistto.com nabízí zájemcům o inzerci (nabídku prostor) toto možnost za roční servisní poplatek 2.400,- Kč bez DPH. Tento poplatek slouží pro na propagaci a náklady na chod stránek. Žádné další poplatky či provize za zprostředkování nejsou účtovány.

Pokud tedy pomineme servisní poplatek, získáte na tomto tržišti možnost nového výdělku za pronájem Vašeho místa. Zadání nabídky probíhá jak jinak než online, a je vytvořená během pár kliknutí. Rázem se o vás dozví právě cílová skupina zájemců, kteří nějaké to místo vyhledávají.

Tip na příspěvek:  Udělejte si pořádek ve videích pomocí projektu OrganizeTube

Nabídka prostor je členěna do několika kategorií, mezi které patří Objekt, Coworking, Sklípek, Bar, restaurace, Autobus, Loď, Venkovní prostor atd.

Pro uživatele, kteří hledají prostor

Pokud pouze hledáte nějaký prostor je tato služba mistto.com zcela zdarma. Jediné co musíte udělat, je zřídit si uživatelský účet zdarma. Jakmile toto budete mít, můžete začít využívat všech služeb. Mezi základní funkce patří vyhledávání míst, ukládání vyhledaných míst do oblíbených, zasílání poptávek nebo hodnocení pronajmutích prostor.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons