Na jakou částku jsou ohodnoceny Vaše webové stránky

Položili jste si někdy otázku kolik nebo jakou hodnotu má webová stránka či doména? Pokud ano je zde další online aplikace která vám zjistí orientační cenu webové stránky (domény) .

Aplikace s názvem BIZinformation na stejnojmenné webové adrese www.bizinformation.org vám to jednoduše zjistí po zadání domény do zadávacího pole. Výsledkem jsou orientační hodnoty a taktéž orientační hodnota webu v českých korunách. Při psaní tohoto článku jsem odzkoušel několik www adres a docela jsem koukal.

Pokud si necháte zobrazit nějakou doménu která již nějakou dobu funkční tak se zobrazí více výsledku které tato služba nabízí jako například zobrazení stránek za den, návštěvníků za den, celkové umístění a graf vývoje za časové období plus spousty dalších užitečných informací.

No vyzkoušejte a podělte se s námi o vaše zkušenosti zda jste s výsledkem spokojeni a zda si myslíte že cena webu odpovídá vašim představám. Ještě upozorňuji že cena webu je pouze orientační a i autoři webu doporučují konzultaci s odborníky.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Tvorba jednoduchých stránek na WordPressu
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons