Super šest online aplikací na jednom místě nejen pro správu fotografií a textu.

Velice často píší na tomto webu o online aplikacích na internetu zadarmo, ale to co Vám chci představit dnes opravdu stojí za to. Při navštívení těchto stránek jsem byl ohromen jak zpracováním tak možností a funkcemi těchto aplikací.

Jedná se o web FlauntR který pří do skupiny FotoDesk group. FotoDesk Group AG (www.fotodesk.com). Jde o soukromou firmu se sídlem ve švýcarském Zurichu.

FlauntR Projekt webové aplikace kterému se tu chci věnovat FlauntR se nachází na stejnojmenné adrese www.flauntr.com .
Po vstupu na tento web máte hned na výběr z pěti (šesti) online aplikací pro správu nejen fotografií ale i spoustu dalších možností a služeb tj. stylR, editR, textR, picasR, profilR.

Pro použití těchto stránek máte na výběr z několika jazykových verzí. Čeština bohužel není obsažena, ale není to žádnou překážkou. Dále musíte provést registraci kterou zvládnete během pár sekund a jste připraveni začít s těmito online aplikacemi které si tu trochu představíme.

1. stylR – mezi první možnost je aplikace šablon pro Vaše fotky která obsahuje neuvěřitelné množství k použití jedním kliknutím a to rámečky, ohraničení, či digitální alba. Vhodné například pro vytvoření pohlednice nebo nějakého přání. Součástí této první možnosti je i použití nejrůznějších foto filtrů a foto efektů.

stylR

2. editR – je přípraven pro editaci fotografií online se spousty funkcemi co potřebujete pro jejich snadnou úpravu ať už se jedná o velikost či použití různých barevných efektů tak jako je znáte z drahých komerčních programů. Upravovat tak můžete na co si vzpomenete pomocí postraní lišty kde vidíte náhled efektu a nemusíte tak experimentovat a hned víte co děláte.

Tip na příspěvek:  Jak na vytvoření časové osy projektu?

editR

3. textR – jak již napovídá název aplikace jde o práci s textem a s nejrůznějšími grafickými prvky jako například samolepky, bubliny, smajlíci či přelepky atd. no prostě na co si vzpomenete.

textR

4. picasR – složí k barevným efektům které můžete aplikovat na Vaše fotografie jedním kliknutím za použití spousty přednastavených možností. Jedním kliknutí uděláte z vašeho obrázku umělecké dílo.

picasR

5. profilR – další oblíbená aplikace pro správu a editaci Vašich profilových fotografií na všech sociálních sítích jako jsou například MySpace, Flickr, Facebook, Blogger atd.

profilR

6. mobilR – upravuje své fotografie pro Váš mobilní telefon. Na výběr máte z více jak 250 modelů telefonů. Vytvořit super tapetu z vlastních fotek není pro tuto online aplikaci žádný problém.

mobilR

Závěrem chci říci že jde opravdu o zdařilí projekt který stojí za pozornost a není to vše co tento web nabízí. Můžete ještě využít widgetů pro Váš web kde můžete poskytnout přímo odkaz na tuto aplikaci či dokonce přímo zobrazit editační okno pomocí iframe aniž byste opustili své webové stránky. Vše je zdarma!

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons