Měření dostupnosti webhostingu ( serveru ) ve free verzi zdarma

monitoring - Měření dostupnostiJste provozovatelem webových stránek, a potřebujete informace o dostupnosti Vašeho serveru? Pokud odpověď zní ano tak máte k dispozici službu která to umožní jak zdarma tak, ale i rozšířené verzi a s menším časovým intervalem za poplatek. Verze zdarma není časově omezená, a ani počtem měření. Jen se s ní dá měřit pouze klasické HTTP požadavky (tedy webovou službu) v intervalu 10 minut. Můžete ale toto měření využívat jak dlouho chcete a měřit webů – serverů kolik chcete.

Jedná se o společnost která se zabývá touto problematikou. Naleznete ji na adrese www.monitoring-serveru.cz . Mimo to zde naleznete asi nejúplnější seznam českých a slovenských hostingů.

O co vlastně jde při měření dostupnosti serveru : V daném intervalu změří dostupnost Vaší stránky a zapíše si výsledek. Ty se potom zobrazují ve statistikách, lze posílat výpadky e-mailem atd. V současné době je na těchto stránkách registrováno více jak 17 tisíc serverů.

Pokud se chcete více dozvědět na jakém webhostingu máte svůj web , a jaká je jeho dostupnost, tak koukněte na web tohoto projektu. Nechci zde nějak tuto službu propagovat, ale pokud chcete uspět už na tak složitém poli internetu tak tato služba je nutností.

K čemu je hosting ,čili server který není dostupný? Víte zda je Váš server dostupný? Myslím že je ten správný čas o tom vědět.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak vytvořit XML Sitemap - Google sitemaps online hned a zdarma!
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons