Meebo plus ICQ online – užitečný komunikační nástroj nejen pro ICQ

Meebo komunikační program zdarma a online bez nutnosti instalace. Již jsem tu jednou tuto online aplikaci krátce zmiňoval, ale vzhledem k častým dotazům na toto téma se k tomu vracím.

Meebo nabízí uživatelům komunikačního klienta se spousty volitelných nástrojů včetně použití v mobilních telefonech. Po registraci na stránkách meebo.com získáte přístup ke svým komunikačním nástrojům přehledně z jednoho místa. Zároveň tak nemusíte mít přístupové údaje pro každý nástroj zvlášť a máte vše na jednom uživatelském účtu. Hlavní výhodou mebba je že můžete přistupovat kdekoliv kde je k dispozici internet a webový prohlížeč bez nutnosti instalace nějakého softwaru do počítače.

Meebo podporuje různé sítě např.: ICQ, AIM, .NET Messenger, Yahoo! Messenger, MySpaceIm atd.

 Webový klient Meebo je dostupný i v české a slovenské lokalizaci. Meebo je postaven na JavaScriptu a AJAXU takže p provozu postačí připojení k internetu a libovolný webový prohlížeč bez nutnosti instalace zásuvných modulů pro Javu či Flash.

Jedná se o podobnou aplikaci jako je například ICQ2go s tím rozdílem že pomocí Meebo máte k dispozici několik účtů na různých klientech online bez instalace. Navíc pokud jste majitelem webových stránek můžete využít windget Meebo a komunikovat tak s přáteli přímo na svém webu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Tvůrčí nástroj na kreslení a vizualizaci online
, ,
Show Buttons
Hide Buttons