Kam klikají návštěvníci Vašich stránek? Unikátní SEO nástroj na zvýšení efektivity stránek.

myxer - Kam klikají návštěvníci Při brouzdání po internetu při hledání SEO nástrojů a optimalizací webů jsem narazil na jeden projekt který stojí za to se sním zde podělit. Nejedná se o různé generátory klíčových slov či získávání zpětných odkazů, ale systém který vám přesně ukáže kam klikají návštěvníci vašich stránek.

Jedná se o novou službu pod názvem „mYx“ která Vám umožní získat informace o aktivitách návštěvníků na webu. Přesně zjistí kam návštěvníci klikají což může mít zásadní vliv na optimalizaci a návrh stránek či získání většího profitu z cílené reklamy.

Základem systému „mYx“ je kontrola pozice myši uživatele na Vašich stránkách. Systém dokáže sledovat každý jednotlivý klik myší na dané stránce a vygenerovat takzvanou heatmapu (barevnou mapu) která se zobrazí přes sledovanou stránku a barevnou intenzitou ukazuje místa, kde je nejvíce a kde nejméně interakcí uživatelů v podobě kliknutí myší.
Hlavní výhodou mYx heatmapy je unikátní grafické zobrazení které vám jiné nástroje nezobrazí a nedozvíte se tak přesně aktivitu návštěvníka stránek. A pokud si položíte otázku co vás zajímá a kam chcete vložit obrázek či banner , nebo co návštěvníci Vašich stránek ignorují a co je naopak zajímá tak jedinou možností jak mít správné informace je použití právě mYx heatmapy.

pocet-kliku-elementHeatmapy mYx jsou efektivním nástrojem pro každého, kdo to se svým webem či e-shopem myslí vážně a komu není jedno, co zajímá a nezajímá jeho návštěvníky. Pro ty, kdo přemýšlí, jak rozložit obsah důležitých stránek tak, aby dosáhl kýženého cíle – získat klienta!

Tip na příspěvek:  9 tipov k bezpečným nastaveniam firewallu

Na základě výsledků vyhodnocení tohoto systému můžete Váš web předělat tak že bude jednak uživatelsky příjemnější a tím pádem i cíleně upravený (optimalizovaný) na rozložení odkazů či reklamních bannerů.

Pokud zatoužíte tuto funkci vyzkoušet navštivte stránky projektu kde každá jednotlivá stránka www.myx.cz je k dispozici k vyzkoušení se zobrazenou heatmapou. Stačí si otevřít kteroukoliv ze stránek a zvolit „Vyzkoušet demo“. Nebo si můžete mYx vyzkoušet přímo na svém webu dvoutýdenní zkušební verzi zdarma! Použití je velice jednoduché stačí vložit vygenerovaný kód do webové stránky a můžete začít sledovat aktivitu uživatelů.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons