Kalendář plánovací online – kalendář ke stažení zde

kalendar_planovaciVětšinu z nás jistě někdy potřebovalo ať už doma nebo v zaměstnání plánovací kalendář. Jelikož jsem v elektronické poště objevil jednu přílohu jménem plánovací kalendář, který tuto možnost nabízí ve formě plánovacího kalendáře kde si sami určíte jaký rok chcete zobrazit je svým způsobem unikátní, a nemusíte každý rok pracně hledat a shánět nový. To mě vedlo se tu zde o tento dokument podělit. Jedná se o dokument vytvořený v Excelu takže k jeho použití budete potřebovat jeho instalaci.

Plánovací kalendář je navržen tak jak ho všichni kdo ho používají znáte. Obsahuje seznam významných dnů a svátků podle zák. 245 / 2000 Sb., od 1. 1. 2001. Taktéž obsahuje počet pracovních dnů a hodin včetně svátků nebo bez. no nebudu to vše pracně vypisovat jednoduše řečeno Plánovací kalendář tak jak ho znáte a bez žádných zbytečností, opravdu jen to potřebné co se od plánovacího kalendáře očekává.

Autora dokumentu „Kalendář plánovací“ bohužel neznám, a ani není v dokumentu uveden, ale v každém případě jde o služně propracovaný dokument v Excelu a nějakou práci s kalendářem si autor dal. Za všechny zde děkuji.

Plánovací kalendář ke stažení zde:  kalendar_planovaci.xls

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Průvodce hlavní stránkou na Facebooku - Návod na facebok
,
Show Buttons
Hide Buttons