Jak vytvořit vývojový diagram nebo graf online

vývojový diagram Vytváříme vývojové diagramy online a z jakéhokoliv počítače. Ano čtete dobře je zde online aplikace která vám nahradí drahé komerční programy.

Tato webová aplikace s názvem LucidChart není úplně zcela zadarmo v plné verzi. Jestliže budete chtít aplikaci LucidChart využívat na plno je tato online služba zpoplatněná. Ale vrátím se zpět k verzi zadarmo.

Ve Free verzi muže službu využívat jeden uživatel s daty do 25MB a z 6O objekty v dokumentu. Pokud chcete vytvořit graf či vývojový dokument tak si myslím že s těmito hodnotami vystačíte.

Grafy a vizualizace je v poslední době dost moderní trend který Vám pomáhá k vizuální komunikaci. Vzhledem k tomu že se jedná o online aplikaci LucidChart nepotřebujete žedné instalace a stahování různých softwarových komponent.

Tento nástroj na webové adrese  www.lucidchart.com disponuje stovky tvarů které jsou připraveny k použití. Samozřejmě můžete nahrát i vlastní snímky, které potřebujete pro prezentaci.

Pro samotnou prezentaci grafů a různých diagramů můžete využít spoustu možností prezentace. Na výběr máte několik formátů včetně PDF nebo dokonce expotu do webové stránky.

Pro použití aplikace LucidChart je nutná registrace nebo můžete využít i přihlášení pomocí účtu u společnosti Google.

 

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Potřebujete Logo zdarma ? Pokud ano je zde online nástroj zdarma!
, ,
Show Buttons
Hide Buttons