Optimální barevné schéma pro Váš web

Je Váš web barevně sladěn? Pro tento účel je zde jeden online nástroj zadarmo. Webová aplikace s názvem COPASO je v zahraničí velice uznávaným nástrojem pro práci s barevnými paletami a tudíž velice pozitivně hodnocen na zahraničních odborných fórech.Optimální barevné schéma

Pomocí aplikace COPASO (Optimální barevné schéma) vytvoříte ideální barevné schéma pro webovou stránku bez nutností zvláštního software nebo nějakých výjimečných schopností. Jak píší autoři na webu této online aplikace www.colourlovers.com/copaso jde o velmi snadno použitelný nástroj který obsahuje všechny potřebné funkce pro milovníky barev. Můžete snadno vytvořit opravdu pěkné barevné schéma pro vaše webové stránky. Můžete využít i funkce nahrání obrázku a použít ho podobně jako barevné kolo na které jsme z podobných aplikací již zvyklí.

Mezi další výhodu se srovnání s konkurencí těchto nástrojů je že vygenerovanou paletu barev jednoduše uložíte a můžete sní pracovat i později nebo využijete paletu někoho z dalších fandů této barevné komunity.

COPASO  Optimální barevné schéma

Pokud si nevystačíte s těmito základními funkcemi můžete využít bezplatnou registraci která vám umožní využití více nástrojů a možností s touto COPASO aplikací. Na webové stránce aplikace naleznete daleko více nástrojů pro práci s barvami a použitím na webu. Poměrně slušně napsaný článek věnovaný tomuto webu naleznete v českém jazyce na http://www.grafika.cz/art/design/colourlovers.html.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Povedená přednáška a seznámení s problematikou Google Analytics.
, ,
Show Buttons
Hide Buttons