Internetové tržiště které spojuje blogery a inzerenty

Na internetu se objevuje další internetová služba slibující spojení blogerů a inzerentů pomocí jejich služeb.

Jedná se o službu s názvem Posts Genius který si dává za cíl jak jsem již jednou psal spojit blogery a inzerenty pomocí internetového tržiště.

Podstata celého systému je velice jednoduchá nejprve si zvolíte za jakým účelem chcete Posts Genius využít buď jako bloger který si chce přivydělat nebo jako inzerent který potřebuje zvýšit povědomý o své značce či zvýšit návštěvnost webu. Další možnost reklamního tržiště můžete využít Affiliate systém s kterým můžete vydělávat pomocí doporučení těchto služeb.

Služba Posts Genius na webové adrese www.postsgenius.cz pokrývá největší světové trhy po celém světě, například USA, Evropu (v angličtině, španělštině, němčině a češtině), Arabský svět, Rusko a Indii.

No uvidíme jak se tento začínající web prosadí na českém poli internetu kde již některé podobné služby fungují. Myslím že má dobře našlápnuto protože nabízí spoustu možností jak pro blogery tak pro inzerenty které konkurence postrádá. A navíc ovládání webu je přehledné s přátelským prostředím které hned neodradí ale naopak zaujme.

Poznámka autora: Nevýhodou tohoto systému je snad jen jeho sídlo a hodně diskutovaná společnost BackLinks Genius Ltd. Společnost se sídlem v Anglii která vám dává za povinnost stát se plátcem DPH pokud mi je dobře známo.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Nakupujte bezpečně s využitím nového projektu!
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons