InMaps – Interaktivní vizuální reprezentace sítě LinkedIn

Pokud používáte profesionální síť LinkedIn určitě uvítáte tuto užitečnou pomůcku InMaps na vytvoření vizuální reprezentace vašich kontaktů a zobrazení propojení a vazeb mezi kontakty.

InMaps - Interaktivní vizuální reprezentace sítě LinkedIn

Náhled vytvořené mapy kontaktů ve službě InMaps

Na první pohled se to zdá trochu jako nepřehledná síť či nějaký umělecký výtvor, ale opak je pravdou. Nový pohled na propojení kontaktů přináší nové možnosti a nové strategie.

InMapu můžete snadno využít k analýze vašich kontaktů a proměnit jí tak na nástroj pro lepší práci a zpětnou vazbou. Můžete snadno vyhledávat spojení kontaktů nebo případné plánovaní dalšího propojení či zapojení ostatních do začlenění do určité specifické sítě. Věřím, že při podrobném studování vás napadne mnoho nápadů jak tyto informace využít ve svůj prospěch či profesní růst.

Použití aplikace je velice jednoduché. Jako první krok musíte vstoupit na stránku aplikace a provést přihlášení pomocí služby LinkedIn.

Analyzujte pomocí InMaps vaše kontakty v sítí LinkedIn.

Tato vizuální mapa resp. InMaps je zpracována tak aby vám umožnila zobrazit co nejvíce informací o vazbách mezi kontakty vaší sítě kontaktů. Můžete ji zvětšovat do podoby, kdy se začnou zobrazovat jména jednotlivých kontaktů. Můžete přidávat popisky k jednotlivým barevně odlišeným shlukům sítí. Barevné zobrazení znázorňuje specifické propojení, jako jsou například kolegové, pracovní tým apod. Velikost bodu každého kontaktu také zdůraz-ňuje jeho důležitost a propojení s ostatními kontakty.

Jste uživateli LinkedIn? Neváhejte tuto aplikaci minimálně vyzkoušet. Můžete získat zajímavé informace, které můžou nejen ve vašem profesním životě hodně znamenat. InMaps je experimentální funkcí nabízenou přes LinkedIn Labs.

Tip na příspěvek:  Rádio online s možností vložení na vlastní webovou stránku

Pro správné a funkční využití služby InMaps musíte mít minimálně 70 kontaktů plus vyplněný profil na min. 75 procent.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons