Empressr jako pomocník pro tvorbu online prezentace

Nezbytným nástrojem marketingu a obchodu je důležitá část věnovaná prezentaci. Můžete mít sebelepší produkt či službu, ale pokud není dobře prezentován a představen ohrožujete jeho samotnou budoucnost. Ke tvorbě prezentací je mnoho programů jako například ve firmách nejrozšířenější program PowerPoint.

Může však nastat problém že nejste zrovna u svého počítače, nebo jste na cestách a potřebujete vytvořit nějakou působivou dynamickou prezentaci. V tuto chvíli je jedna z voleb právě online aplikace s názvem Empressr. S touto aplikaci můžete tyto komerční programy nahradit online a navíc zadarmo a dosáhnou tak požadovaného výsledku.

Empressrnáhled pracovního prostředí editoru

Zmínku o tomto nástroji jsem zaznamenal již v roce 2006. Od té doby už prodělala mnoho změn a vylepšení tak aby mohla být přínosem hlavně pro uživatele a využívala nejmodernější trendy jako je sdílení atd.

Co to je Empressr?

Empressr je ideálním pomocníkem pro tvorbu prezentací online. Jediné co potřebujete je přístup k internetu. Aplikace poslouží jako nástroj nejen pro vytvoření, ale také pro organizování včetně publikování (sdílení) samotné prezentace.

S tímto nástrojem dokážete své prezentace obohatit o spoustu mediálního obsahu jako videa či animace a vytvoříte tak působivou dynamickou prezentaci jak pro své spolupracovníky, tak pro své zákazníky. Po vytvoření bude jen záležet na vás, komu dáte přístup k této prezentaci, které je uložena na vzdáleném serveru aplikace.

Empressr podporuje většinu nepoužívanějších formátů mezi které patří i tyto:

obraz: JPG, GIF, BMP, PNG
video: MOV, FLV, AVI
animace: SWF
audio: MP

Práce v Empressru

Po vstupu na hlavní (domovskou) stránku je nutné pro vytváření prezentace registrace. Registraci provedete během chvíle a zdarma vstupem na registrační formulář (Sign Up Now). Potvrzení ihned dostanete do své emailové schránky. Pokud se zaregistrujete a přihlásíte do aplikace, spustí se vám samotný editor prezentací vytvořený ve flashy. Z tohoto důvodu je nutné, aby ve vašem počítači byl nainstalován Adnobe Flash Player.

Tip na příspěvek:  Videoflot? Nová komunita videokreativců a filmařů je tu!

empressr_newmožnosti vytvoření první prezentace

Tento online editor Empressr má jednu obrovskou výhodu a tou je možnost importu již stávající prezentace vytvořené v PowerPointu a jejich následná úprava.

Práce v editoruje velice jednoduchá a ovládání intuitivní. Ovládací prvky jsou uspořádány do nabídek na stranách okna editoru.
Pro import mediálního obsahu máte na výběr z různých možností, ze kterých určitě stojí za zmínku vyhledávání na internetu pomocí klíčového slova ve službách jako je Flicker, Google a dalších. Jako další užitečnou možností je využití webové kamery či hlasové nahrávky přímo do vaší mediální knihovny. Z této mediální knihovny pak můžete čerpat pro vytvoření prezentace.

Vytvořenou prezentaci můžete prezentovat několika způsoby. Vkládat jak na sociální sítě tak poslat email s odkazem nebo využít dalších možností.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons