Databáze kontaktů – získejte informační náskok

Najít a oslovit partnery, které potřebujeme k rozvoji firmy, je velmi důležité. V dnešní době už je naštěstí celá řada marketingových databází, které obsahují širokou řadu zajímavých dat.

Pojďme se podívat, co umí jeden z předních produktů v této kategorii na trhu: databáze kontaktů Albertina.

Za 20 let činnosti si značka Albertina si vydobyla vedoucí postavení mezi komerčními databázemi. Jedná se o software, který obsahuje strukturovaná a aktualizovaná data o firmách a organizacích. Tato data můžeme různě řadit a čistit za pomoci až 200 kritérií. Albertina je zaměřena na instituce, firmy, větší či menší podniky všech odvětví, školy, cestovní kanceláře. V nabídce je více než 2 700 000 subjektů a proto po vyčištění pro potřeby své cílové skupiny vám stále zbývá velké množství úzce zaměřených firem, přesně podle vašich potřeb.

Co přináší software firmy Albertina

Vybírat můžete z mnoha kategorií, které odpovídají právě vaší potřebě: jaká je právní forma, pole působnosti, lokální působení, velikost obratu, základní jmění. Takto můžete zkombinovat až 80 kritérií.

Data nám například můžou velmi dobře pomoci při hodnocení finančního zdraví firmy. Databáze kontaktů nám ukáže, které vybrané jsou firmy v konkurzu, jaké mají problémy s účetní uzávěrkou, jak velkou mají fluktuaci zaměstnanců. Vyhneme se tak snadno rizikové spolupráci s nespolehlivými partnery.

Několik zajímavých dat ze stránek Albertina.cz:

  • Každý rok zanikne téměř 6000 firem
  • Do insolvenčního řízení vstoupí každý rok kolem 1000 firem
  • Pouze 46 000 firem platí platby v den splatnosti (z celkového počtu 130 000)
Tip na příspěvek:  Webové stránky a nástroj e-mail marketingu pod jednou střechou

Databáze má řadu výhod, mezi které patří program Svazkování dle podmínek České Pošty. Jedná se o šetřící systém a využíváte-li nějakou formu direct mailingu, ušetříte nemalé částky na poštovném. Je možná i síťová instalace, kdy umožníte dalším lidem sdílet vaší formu databáze a podílet se tak na lepším kolektivním vyhodnocování informací. Můžete tak sdílet své poznámky ke kontaktům, plánovat akce nebo připojovat soubory.

Sdílejte článek přátelům:
,
Show Buttons
Hide Buttons