DELIBARRY: NEJSNAZŠÍ ZPŮSOB, JAK POSÍLAT BALÍČKY ZALEVNO

Martin Janošík a Robin Holešínský jsou podnikatelé, kteří denně posílají tisíce balíčků. Moc dobře vědí, jak únavné je najít vhodného dopravce, který zásilku doručí včas a nebude za to chtít majlant. A proto založili službu Delibarry.

Zásilky levně do celého světa

Martin s Robinem mají s dopravci kvůli obrovskému množství zásilek výhodné smlouvy. Díky tomu dokáží přepravit balíček za zlomek ceny, kterou jednotlivci běžně účtuje dopravce. S Delibarry tak můžete poslat vánoční dárek vašim známým v USA, nebo zapomenuté nezbytnosti synovi na Erasmu do Francie. A nezruinuje vás to.

delibarry

Včera bylo pozdě

Martin s Robinem službu pojmenovali po Barry Allenovi, což je civilní jméno komiksové postavy Flash, která se extrémně rychle pohybuje – stejně jako zásilky v režii Delibarry. Nízká cena není vykoupena dlouhou dobou dodání. Po České republice doručuje Delibarry do 24 hodin, po Evropě do 48 hodin a kdekoliv po světě do 96 hodin.

„Delibarryho jsem zkoušela už během testovací verze. A popravdě jsem tomu moc nevěřila. Poměr cena/výkon mi přišel hrozně nerealistický. Jenže ejhle. Kluci si na vyladění dali fakt záležet a to, co slibují, nejsou tlachy,“ říká o službě Jana Pavlovičová.

Stačí vyplnit formulář

Objednání přepravy nemůže být jednodušší. Stačí vyplnit objednávkový formulář, připravit zásilku a počkat na kurýra, který si ji vyzvedne u vás doma. Odpadá tak zdlouhavé procházení nabídek všech dopravců a porovnávání cen.

Barry vytrhne trn z paty i firmám

Delibarry není jen levná alternativa pro jednotlivce. Pro firmy je přichystaná speciální klientská sekce s možností integrace do CMS – jak pomocí modulů, tak přes API. Díky tomu mohou firmy dobývat nové trhy – rychle a spolehlivě. Navíc Martin s Robinem rádi vyjdou vstříc každému, kdo posílá hodně balíčků, takže při velkém objemu zásilek lze posílat ještě levněji.

Tip na příspěvek:  Systém Pomoci YeahCoach by neměl zůstat bez podpory!

Zní to neuvěřitelně? Pak nezbývá, než se podívat na web Delibarry na vlastní oči.

 

Mohlo by se ti také líbit

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,

Show Buttons
Hide Buttons