DELIBARRY: NEJSNAZŠÍ ZPŮSOB, JAK POSÍLAT BALÍČKY ZALEVNO

Martin Janošík a Robin Holešínský jsou podnikatelé, kteří denně posílají tisíce balíčků. Moc dobře vědí, jak únavné je najít vhodného dopravce, který zásilku doručí včas a nebude za to chtít majlant. A proto založili službu Delibarry.

Zásilky levně do celého světa

Martin s Robinem mají s dopravci kvůli obrovskému množství zásilek výhodné smlouvy. Díky tomu dokáží přepravit balíček za zlomek ceny, kterou jednotlivci běžně účtuje dopravce. S Delibarry tak můžete poslat vánoční dárek vašim známým v USA, nebo zapomenuté nezbytnosti synovi na Erasmu do Francie. A nezruinuje vás to.

delibarry

Včera bylo pozdě

Martin s Robinem službu pojmenovali po Barry Allenovi, což je civilní jméno komiksové postavy Flash, která se extrémně rychle pohybuje – stejně jako zásilky v režii Delibarry. Nízká cena není vykoupena dlouhou dobou dodání. Po České republice doručuje Delibarry do 24 hodin, po Evropě do 48 hodin a kdekoliv po světě do 96 hodin.

„Delibarryho jsem zkoušela už během testovací verze. A popravdě jsem tomu moc nevěřila. Poměr cena/výkon mi přišel hrozně nerealistický. Jenže ejhle. Kluci si na vyladění dali fakt záležet a to, co slibují, nejsou tlachy,“ říká o službě Jana Pavlovičová.

Stačí vyplnit formulář

Objednání přepravy nemůže být jednodušší. Stačí vyplnit objednávkový formulář, připravit zásilku a počkat na kurýra, který si ji vyzvedne u vás doma. Odpadá tak zdlouhavé procházení nabídek všech dopravců a porovnávání cen.

Barry vytrhne trn z paty i firmám

Delibarry není jen levná alternativa pro jednotlivce. Pro firmy je přichystaná speciální klientská sekce s možností integrace do CMS – jak pomocí modulů, tak přes API. Díky tomu mohou firmy dobývat nové trhy – rychle a spolehlivě. Navíc Martin s Robinem rádi vyjdou vstříc každému, kdo posílá hodně balíčků, takže při velkém objemu zásilek lze posílat ještě levněji.

Tip na příspěvek:  PDF online - Aplikace na úpravu PDF souborů zdarma

Zní to neuvěřitelně? Pak nezbývá, než se podívat na web Delibarry na vlastní oči.

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons