Akcie cz online – kde hledat akcie nebo komodity na internetu

Akcie cz online Kdysi jsemse snažil proniknout do problematiky akcií a komodit a tak jsem navštěvoval spoustu odborných a finančních stránek se zaměřením na akcie a komodity. Také jsem se i zúčastnil soutěže o luxusní vůz ale bohužel. J


Je spoustu lidí které díky obchodování s akciemi přišli k vysokým výdělkům, ale také soustu které o hodně přišli. Mnohokrát jsem si pokládal otázku zda radši svěřit své finanční prostředky nějaké společnosti a nechatje obchodovat za mě , a nebo radši obchodovat sám. Je to těžká otázka , kdo nemá vůbec žádné zkušenosti tak je asi lepší to nechat na někom jiném a nebo jako já než čekat až se zvedne hodnota finančních prostředků tak je radši utratit a o získanou věc už vás nikdo „nepřipraví“.


Uvádím zde pár odkazů které jsem v době kdy jsem se tímto probíral a vyhledával informace o finančnímtrhu a obchodování s akciemi nebo komoditami.

Odkazy: http://akcie-cz.kurzy.cz/ http://www.kurzy.cz/ http://www.rmsystem.cz/ http://www.financnik.cz/ http://www.sfinance.cz/ http://komoditniobchodovani.cz/ http://www.patria.cz/http://www.bcpp.cz/

Co je to Akcie: Akcie (anglicky share, tj. podíl) je cenný papír, který potvrzuje, že jeho majitel je akcionář, tj. že vložil určitý majetkový podíl (kapitál) do akciové společnosti. Akcionář má různá práva. Např. je oprávněn podílet se na zisku společnosti formou dividendy a účastnit se na řízení společnosti mimo jiné tím, že je oprávněn hlasovat na valné hromadě, případně se podílet na likvidačním zůstatku společnosti v případě likvidace. Za závazky společnosti akcionáři neručí.

S některými akciemi se obchoduje na burzách cenných papírů, kde se tak určuje i jejich cena- v rámci nabídky a poptávky.

Tip na příspěvek:  Vtipné fotky online a zdarma

Zdroj a více informací na : http://cs.wikipedia.org/wiki/Akcie

Více informací se dozvíte přímo na webu eToro.

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons