Hýčkají si své affilate partnery a tím jsou o krok napřed před konkurencí

Není síť jako síť. Jak již zmiňuje název článku je tu jedna, která je o krok napřed (možná i o víc). Nechci zde jenom chválit, ale prostě to tak je a navíc mám i osobní zkušenost a nejsou to jen pouhé prázdné fráze.

Provizní síť AffiliateClub nejenom že chce, ale hlavně to dělá a věnuje své aktivity komunitě affiliate partnerům do jejích podpory a vzdělání v tomto oboru. Možná i proto lze říci, že se jedná o jednu z největších a nejvýznamnějších provizních affiliate sítí v České a Slovenské republice.

AffiliateClub v posledních dnech změnil svůj kabát a přinesl i nové možnosti.

affiliateclub

Mezi tu nejvýznamnější novinku AffiliateClubu patří služba AffiliateClub Academy. Tato sekce nabízí právě sekci vzdělání. Zde najdou partneři například tři pětidílné seriály o online a affiliate marketingu, 23 rozhovorů s předními tuzemskými online osobnostmi, eBooky a infografiky. Partneři také můžou využít pětitýdenní kurzu affiliate marketingu zdarma do svého emailu.

Aby to vše fungovalo je nutná jasná vize vývoje a podpora ze strany vedení společnosti. Tímto významným počinem v oblasti affiliate marketingu se může pochlubit Michal Hardyn jakožto ředitel AffiliateClubu.

S Michalem jsme měli už tu čest v článku „Výkonnostní marketing s Michalem Hardynem“, kde mimo jiné informace jsem ho požádal i o krátký rozhovor.

AffiliateClub.cz jako významný partner v oblasti affiliate se podařilo vybudovat za šest měsíců od spuštění z původně privátní sítě, která vznikla již v roce 2012.

Během letošního roku zveřejnil 44 nových affiliate kampaní v celkem 7 business kategoriích, zahrnujících obory zdraví a hubnutí, eshopy, povinné ručení, stavební poptávky nebo hry. Mezi významné klienty patří společnosti KlikPojištění.cz, Svět zdraví, Bonami.cz, Rohlik.cz nebo Mixit.cz.

Tip na příspěvek:  Připojení internetu? Přecházím na WiFi router.

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons