Zvýšení návštěvnosti stránek zdarma až 4320 návštěv za den.

zvýšení návštěvnostiDnes jsem vyzkoušel jak funguje zvýšení návštěvnosti stránek zdarma. Musím zde říct že  systém opravdu funguje a že jsem díky registraci získal hned 200 návštěvníků zdarma. Otázkou však zůstává zda je to k něčemu dobré.

Osobně sem zvýšení zisku stránek nezaznamenal , opravdu jen vysoký nárůst návštěvnosti stránek. Tento systém je určen pro ty kterým záleží na návštěvnosti stránky. Osobně ale upřednostňuji menší návštěvnost, ale za to návštěvníky které na mé stránky přišli z nějakého důvodu a to za obsahem který stránky obsahují.

Vysoká návštěvnost stránek neznamená vysoký zisk a proto radši preferuji radši kvalitní zpětné odkazy na kvalitních webových stránkách. Ale nechci zde nějak tuto službu hodnotit jelikož na svém webu slibují zvýšení návštěvnosti, a to opravdu dobře dokáží.

Pokud zatoužíte tuto službu využít tak jediné co musíte udělat je přidat své stránky a nechat prohlížeč pracovat.

SeoSurf je nový reklamní systém na principu autosurfu. Prohlížíte stránky jiných uživatelů – tím získáváte kredit, za který zase jiní uživatelé shlédnou ty vaše. Za 4 vámi shlédnuté stránky získáte 3 návštěvníky pro vaše stránky.

Stránky se zobrazí vždy ve 20-ti sekundových intervalech, což vašim stránkám zajistí 180 návštěvníků za hodinu. Nebo také 4320 návštěv za den a ZDARMA.

Můžete také získávat kredity v provizním systému – neuvěřitelných 10 % z každého výdělku referrala.

Pokud získáte další uživatele SeoSurfu pomocí vašeho referenčního odkazu, budete dostávat 10% z jejich vydělaných kreditů.

Pokud se chcete dozvědět více informací či tuto službu zvýšení návštěvnosti využít tak pokračujte na webu tohoto systému ZDE .

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Když vylepšení, tak ve všech ohledech
, ,
Show Buttons
Hide Buttons