Používáte seznam.cz ? Přizpůsobte si jeho vzhled!

seznamVšechny aktuality na jednom místě? Jak už jsem uvedl v názvu seznam.cz jako jeden z mála nabízí možnost přizpůsobení vlastního vhledu výchozí stránky Vašeho prohlížeče tedy domovské stránky pokud máte nastaveno seznam.cz. Jedná se o to že spoustu návštěvníků internetu zasedá právě k počítači aby si prohlédlo aktuální zpravodajství či oblíbené stránky co je nového atd.

A právě proto je velice výhodné používat vlastní vzhled seznamu.

Po přihlášení do seznamu buď pomocí přihlášení na email nebo vlevo úplně dole kolonka nastavení si toto můžete upravit jak se Vám budete chtít. Změnu provedete jednoduchým přidáváním RSS zdrojů informací který patří v dnešní době nejen u zpravodajských webů již k standardu.

Na výběr máte ihned několik možností jak přidat RSS zdroj. Buď si můžete vybrat ze seznamu těch nejoblíbenějších nebo jednoduše přidáte vlastní RSS zdroj informací.

Administrace vzhledu stránky je velice jednoduché s možností nápovědy a troufám si říci že to zvládne snad každý. Některé stránky nabízejí na stránkách již připravené tlačítko vložit na seznam které Vás jednoduše převede do nastavení vzhledu stránky pro přidávání vlastního RSS zdroje na stránku.

Pokud jste majitelem rss zdroje a chcete toto tlačítko pro svůj web tak taktéž na těchto stránkách necháte vygenerovat zdrojový kód který vlažíte na web kde se bude zobrazovat tlačítko které si vyberete z několika možností a nabídnete tak svůj obsah pro nastavení rss do katalogu www.seznam.cz  .

Přidej na Seznam

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Kde a kolik utratit za internetovou REKLAMU? Kolik stojí reklama na internetu?
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons