Vytvořte si svůj Blog nebo web během chvíle online a zdarma

svůj Blog Vytvořte si svůj Blog nebo web během chvíle online a zdarma a jako navíc velikou výhodou je jeho nedávné spuštění a tudíž možnost získání unikátní internetové adresy která může bít v brzké době již obsazena. Tuto službu zprovoznil web webzdarma.cz na internetové adrese www.blgz.cz . Za vznikem této služby stojí společnost AYA CZ, spol. s r.o. . Tento web je velice jednoduché zprovoznit stačí jen registrace Vámi zvolené internetové adresy např. www.vašejmeno.blgz.cz , a pak už jen stačí v přehledném prostředí pro administraci vytvořit web či blog.

Práce s webem je snadná a intuitivní. Máte na výběr z několika desítek vzhledů a několika stovek grafických motivů. Ještě jednou chci upozornit že se jedná o začínající projekt. Využijte této příležitosti a zaberte si Vaše jméno, internetovou  adresu, teď hned…

V nastavení nebo správě webu máte standardní nástroje k vytvoření webu které v současné době jsou nezbytné pro optimalizaci stránek. Je zde k dispozici i sledování návštěvnosti a nechybí ani správa článků a komentářů. Máte možnost i upravit vzhled webu během okamžiku a ihned publikovat na internetu. Je zde jediné omezení a to že na Vašem webu budou zobrazovány reklamy, ale to už u projektů které se na první pohled zdá většinou bývá.

Více se dozvíte na stránkách tohoto projektu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Prezentace v Prezi nenechá vaše posluchače usnout!
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons