Mít vlastní mobilní aplikaci, není žádný problém

Dnes trochu mimo hlavní téma WebiTechu. Narazil jsem na užitečnou webovou službu, která určitě stojí za zmínku.

Jedná se aplikaci s názvem ADAM, která slouží k vytvoření mobilní aplikace i bez znalostí IT.

ADAM

Náhled webové služby ADAM

Použití aplikace ADAM je zcela zdarma. Platíte, až za samotný provoz vytvořené aplikace.

Appku vytvoříte na pár kliknutí, a kdykoliv si ji můžete stáhnout z Apple Store či Google Play.

Proč to tu zmiňuji, je že pomocí mobilní aplikace můžete podpořit svůj byznys a najít tak nový prodejní kanál pro vaše podnikání. Výhod mobilní aplikace má daleko více. Nejenom že pomůže s propagací Vaší spolčenosti nebo produktu, ale také umožní novou metodu komunikace s klienty a potencionálním zákazníkem. Získáte přímý přístup ke všem uživatelům aplikace prostřednictvím bezplatných zpráv, které se ihned zobrazí na displeji mobilu.

 S použitím Vlastní mobilní aplikace máte možnost získat další konkurenční výhodu.

Pokud chceš svou vlastní mobilní aplikaci, záleží jen na tvém rozhodnutí. Vytvoření appky, je jak jsem již psal zcela zdarma. Platí se až za její využívání. Takže otestuj jak je to snadné i bez podrobnějších znalostí.

Registrace probíhá v jednoduchém kroku. Na stránkách v horní části kliknete na Registrovat. Pak už jen zadáte e-mailovou adresu a název aplikace. A jste připraven-a generovat svou první mobilní aplikaci.

sablona_adam

Náhled – část možných dostupných šablon v uživatelském rozhraní

Začít můžete hned, za pomocí využití předpřipravených šablon, nebo můžete začít zcela od začátku s vlastním výtvorem. Jednotlivé záložky v šabloně můžete libovolně měnit a vytvářet nové.

Tip na příspěvek:  Vzor životopisu online – Generátor na strukturovaný životopis.

Uživatelské prostředí je zcela jednoduché, s popisky a podrobným návodem. K dispozici máte hned dvě menu. Kliknutím na položku v navigačním menu se hned dozvíte možnosti funkce s podrobným popisem.

Vkládat můžete vše možné, jako je obsah (text), obrázky, zdroj RSS, objednávky, rezervace, různé formuláře atd. Samozřejmostí i úprava loga, barev, pozadí či vložení reklamního banneru. Zde jen pozor na velikost. Rozměr musí být 320×50 px nebo 640×100 px. Nechybí ani propojení na sociální sítě.

Možností je mnoho. Pokud tě tato nová možnost propagace zaujala, mrkni na stránky samotného projektu ADAM.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons