Technologické novinky a vize již brzy! PIONEERS UNPLUGGED Brno 2014

Staňte se součástí světové akce u nás! Do Brna přichází Pioneers Unplugged.

Tato akce se bude konat pod záštitou světoznámého festivalu z Vídně Pionners a Akcelerátoru Opifer. Atmosféru této akce umocní i representativní prostředí v Sono centru v Brně.

SONO

Organizátoři nenechali nic náhodě a připravili pro nás zajímavý program za účasti významných hostu a to i ze zahraničí.

Mezi významné partnery podporující akci patří například:

partner_pioneers

Tento jedinečný zážitek přijedou podpořit hosté a vizionáři, mezi kterými jsou třeba zakladatelé Pioneers festivalu z Vídně, Jan Mühlfeit (prezident evropského Microsoftu), Karel Hulec (ukázka technologií, virtuální realita a závodní trenažér), Václav Muchna (výzvy globálního rozvoje a jeho financování).

Pozvání přijali i zahraniční hosté jako Bakar Maruashvili z Gruzie či Mohamed Hamdy z Dubaie. Hamudy sobně představí jeden z nejprestižnějších a nejúspěšnějších akcelerátorů z Dubaje, který vlastní Start-up Seed fond s kapitálem přes 100 milionů euro.

Na Pioneers Unplugged Brno 2014 bude přestaveno mnoho projektů a proběhne představení resp. premiéra pěti nových Českých globálních Start-upů.

Využijte této příležitosti a získejte vstupenky ještě dnes.

sono_sal

Přednášková místnost Sono centra, kde se akce uskuteční. http://www.sono.cz/Sono-Centrum-music-club-%281%29.aspx

PIONEERS UNPLUGGED BRNO PŘINÁŠÍ INSPIRACI K ÚSPĚCHU

CHCI KOUPIT VZTUPENKU 

Vstupenky můžete koupit online, nebo otevřete OtherPaymentOptions zvolte PayOffline udělejte registraci, do emailu obdržíte vstupenky, které zaplatíte na místě. 

Na závěr celé toto akce proběhne společenská After party (hraje  DJ Nesquik). Pro všechny je připraven Kingswood a RedBull zdarma.

 Soutěž  o cestu na PIONEERS FESTIVAL DO VÍDNĚ V HODNOTĚ 500 EURO

Kup si vstupenku na PIONNERS UNPLUGGED BRNO za 10 euro a můžeš vyhrát CESTU NA PIONEERS FESTIVAL DO VÍDNĚ (jako 1 CENA je vstupenka v hodnotě 300 euro a ubytování ve 4 hvězdičkovém hotelu s dopravou zdarma).

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Průvodce hlavní stránkou na Facebooku - Návod na facebok
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons