9 nástrojů nejen pro podnikavce na volné noze!

S užitečnou aplikací CannyApp přichází pánové Jan Karel a Karel Buček usnadnit práci nejen freelancerům, ale také začínajícím podnikatelům či živnostníkům kteří nepotřebují složité a nákladné CRM systémy. Tento nástroj určitě ocení i internetoví podnikatelé a studenti.

CannyApp jak napovídá samotný název článku, nabízí devět nástrojů potřebných pro podnikání. Jeho velkou výhodou je že při použití nemusíte používat více různých placených aplikací a můžete použít jen jednu, kde máte vše pohromadě. Navíc nic nemusíte riskovat. Jednoduše si to můžete otestovat na měsíc zdarma.

cannyapp_nahled

9 způsobů, jimiž vám CannyApp pomůže a díky čemu se do něj zamilujete

1. Přehled – Základní data se jednoduše zobrazují v přehledu na úvodní stránce.

2. Zadání – Správa a vytváření úkolů pro sebe i své kolegy.

3. Harmonogramy – Přehled termínů pro snadné plánování.

4. Pracovní výkazy – Jednoznačný přehled odvedené práce + podklady pro fakturaci.

5. Fakturace – Jednoduše a rychle vystavíte fakturu + získáte přehled o jejich stavu.

6. Rychlé poznámky – Snadno vytvoříte poznámku a uchováte tak myšlenku v systému.

7. Klienti – Databáze klientů (důležité informace včetně finanční bilance).

8. Kalendář –Organizaci času v kalendáři podporující synchronizaci s Google kalendářem.

9. Koš – Omylem odstraněná data a informace můžete zase snadno obnovit.

cannyapp

 Náhled aplikace v CannyApp v pracovním prostředí

CannyApp je postaven na základě osobních zkušeností v podnikání!

Co se mě osobně líbí a proč tomuto projektu fandím? Je to jednoduché a přehledné, je postaven na základech osobních zkušeností, obsahuje vybrané důležité nástroje, které jsou nejen potřebné, ale ušetří mnoho času a financí.

Tip na příspěvek:  Inzerce: Kvalitní web je jistotou lepších konverzí

Podle Karla je cílem aplikace mít vše potřebné na jednom místě a dostupné pomocí internetu, kdekoliv si vzpomenete a to vše za přijatelné náklady.

Proces vývoje aplikace CannyApp je a i nadále bude v takové tendenci, aby maximálně ulehčovala vaše podnikání. Autoři budou rádi i za vaše náměty na vylepšení.

Otázky na autory:

Pro koho je CannyApp a jaká je skupina potencionálních uživatelů?

Aplikace je primárně určena jak pro začínající podnikatele, tak i pro ostřílené „podnikavce „ různých oborů a menší firmy. Je jedno, zda její uživatel podniká ve stavebnictví, v IT či je student. Aplikace nabízí širokou škálu využití díky její variabilitě a univerzálnosti. Více se čtenáři dozví na našem webu: cannyapp.cz 

Proč bych měl zvolit právě vaši aplikaci?

Cílem aplikace je živnostníkům a firmám maximálně usnadnit práci. Při její realizaci jsme vycházeli z reálných potřeb podnikatelů, ne jen z nějakých domněnek. Do aplikace jsme vložili pouze nezbytné funkce, nic zbytečného navíc.

Kdy jste spustili aplikaci do veřejného použití?

Oficiálně minulý týden, tj. 4. 8. 2014.

Bojíte se konkurence?

Samozřejmě počítáme s tím, že tady konkurence je, ale že bychom plýtvali energii na nějaké spekulace o ní, na to zatím nemáme čas. :)

Jak dlouho jste na přípravě pracovali?

Přesně to spočítané nemáme, ale nápad vznikl někdy před rokem a něco. Nějaký měsíc příprav a vývoje, následně testování, atd. a hned to byl rok intenzivní práce, ani člověk neví jak! :)

Jsou data zabezpečená a zálohovaná?

O bezpečnost serverů (fyzicky i virtuálně) a o bezpečnost uložených dat se nám starají specialisté. Nejen data v databázi šifrujeme, ale šifrujeme i přenosy mezi servery a klienty SSL certifikátem od firmy Symantec. Používáme jeden z nejprestižnějších SSL certifikátů na trhu. Tyto certifikáty nachází využití především v bankovním a finančním sektoru a hlavně tam, kde je kladen důraz na kvalitu a značku. Tímto deklarujeme nejvyšší úroveň kvality služeb a zabezpečení.

 Provádíme nejen denní zálohy uživatelských dat, ale i denní kontrolu www kódu, abychom našim klientům zajistili tu nejvyšší ochranu. Tím odpadá strach, že o důležitá data uživatel přijde vlastním omylem, krádeží či v důsledku požáru nebo jiné živelné katastrofy.

Celý systém je postaven na frameworku nette. Nyní uvádím citaci přímo z webu nette: Nette používá revoluční technologii, která eliminuje výskyt bezpečnostních děr a jejich zneužití, jako je např. XSS,CSRF, session hijacking, session fixation atd.

Pro představu kdo používá Nette: Socialbakers, CSFD, Mladá Fronta a další.

Jaké máte plány do budoucna?

Tip na příspěvek:  WYSIWYG Editor na vytváření a správu webových stránek zdarma …. ANO Nvu je tu..

Momentálně pracujeme na optimalizaci a „vyladění“ stávajících funkcí. Optimalizovanou verzi budeme nasazovat koncem září/října společně několika novými funkcemi, které budou rozhodně přínosem pro většinu uživatelů. Bližší termíny sdělíme přes naše sociální sítě, jak facebook, tak twitter. Ale detailnější plány na další roky bych si nechal zatím jen pro sebe. :)

Chcete ještě něco říci čtenářům WebiTechu?

Určitě. Vyzkoušejte si aplikaci na 30 dní zdarma a dejte mi, prosím, pak vědět vaše pocity a zkušenosti. Každá poznámka/připomínka je pro nás důležitá, protože tím nám pomůžete stále vylepšovat aplikaci, aby byla nejen pro vás, ale i pro ostatní pohodlnější, použitelnější a jednodušší. Vaše poznámky nám posílejte na emial: info@cannyapp.cz.

Děkuji za rozhovor!  KB

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons