Sledujte co vám letí nad hlavou nebo co zakotvilo v přístavu online

Tímto článkem chci navázat na jeden z nejčtenějších článků na tomto webu s názvem Sledujte letový provoz online a zdarma na internetu . Díky reakcím na tento článek jsem se dozvěděl o podobném webu který taktéž stojí za zmínku a chci se zde o tento web podělit.

Jedná se o online aplikace s názvem Ship Finder a Plane Finder. Jak již je zřejmé z názvu těchto aplikací jde o mapu jak lodí tak letadel.

Aplikace jsou dostupné i jako aplikace pro mobilní telefony a podobná zařízení. Hojně se využívají o dovolených například právě pro získání informací která loď právě zakotvila v přístavu nebo co vám právě prolétlo na hlavou.

Ship Finder naleznete na webové adrese http://shipfinder.co/ která patří i mezi odborníky mezi oblíbenou aplikaci postavenou na mapových podkladech Goole Maps a je na nich snadné sledovat lodní provoz online. V informacích naleznete u většiny lodí informace a fotografie dané lodi.

Plan Finder na adrese http://planefinder.net/ naleznete takřka shodnou aplikaci , ale zaměřenou na letecký provoz. Jde opět o oblíbenou aplikaci na sledování online provozu letadel v reálném čase ve Velké Británii, Irsku, USA, Evropě, jižní Skandinávii, Nizozemsku a jihovýchodní Austrálii.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Velká návštěvnost neznamená větší výdělek!
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons