Sledujte letový provoz online a zdarma na internetu – Letecký radar online

 

logoNa internetu je k dispozici online radar leteckého provozu. Jedná se o službu na adrese www.flightradar24.com . flightradarTato internetová online aplikace ukazuje pohyb letadel online ve vzdušném prostoru nejen nad Evropou. O této aplikaci jsem se dočetl na internetu a pro vlastní zvědavost jsem tento web navštívil. Flightradar24 je online aplikací, takže můžete sledovat jak se vám letadla pohybují po ploše na mapě monitoru, a pokud se chcete dozvědět více informací o tomto letu tak jednoduše kliknete na letadlo a ihned se Vám zobrazí jak letová dráha letadla tak zároveň informace o tomto letu. U některých letadel se zobrazí i fotografie letadla.

Online radar pohybu na vodě

Při hledání informací o tomto webu jsem také narazil na podobný web , ale jde o online pohyb na vodě. Jedná se o stránky na adrese www.marinetraffic.com kde zase vidíte jak se pohybují lodě přehledně řazených jak osobní nákladní atd. no prostě se jedná o povedené weby které stojí za to navštívit. Pro prohlížení webu Flightradar24 doporučuji použít prohlížeč Google Chrome v IE je to nějak pomalé.

Aplikace letového provozu online pro mobilní telefon s  Androidem na adrese:

https://market.android.com/details?id=com.agi.android.augmentedreality

Další online mapa letadel je také na adrese http://www.liveatc.net/feedmap/feedmap.html která taktéž nabízí aplikace pro Android i iPhone.

, , , ,
2 comments on “Sledujte letový provoz online a zdarma na internetu – Letecký radar online
  1. Dobrý den, prosila bych o informaci nebo odkaz,jak si zadat číslo letu
    KE 5935 Soul-Praha dne 20.2-21.2.2017,abych mohla sledovat let online.Děkuji a s pozdravem Vozková J.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *