Prověřte si svého obchodního partnera. S FIRMO.CZ je to snadné!

Dnešní článek věnujeme zásadnímu problému, se kterým se nepotýkají jen začínající podnikatelé, ale i ostřílení byznysmeni. Klíčovým faktorem, který má podstatný vliv na chod jakékoliv firmy, je důsledný výběr obchodních partnerů. Nechcete-li se dostat do zbytečných problémů, zjistěte si o daném subjektu všechny podstatné informace. Mělo by vás zajímat, s kým vlastně máte tu čest, jak je na tom se závazky, zda není v insolvenci a spousta dalších věcí. Stačí „zagooglovat“ a investovat čas – většina informací je volně dostupná online. Jenomže čas jsou peníze a prověřovat větší množství firem může být náročné. Nabízí se však jednoduché řešení – nový online nástroj FIRMO.CZ.

Ne nadarmo se říká „důvěřuj, ale prověřuj“. Jenomže ne každý může většinu pracovní doby strávit detektivní prací a právě na tuto cílovou skupinu míří FIRMO.CZ – služba, která funguje jako rozsáhlý rejstřík firem a osob. Že jste na podobné nástroje narazili v minulosti a neshledali důvod, proč je využívat? FIRMO.CZ jde mnohem dál a nabízí několik zajímavých funkcí.

FIRMO.CZ

FIRMO.CZ zpracovává informace z obchodního rejstříku, rejstříku živnostenského podnikání, sbírky listin, insolvenčního rejstříku a veřejného registru dlužníků. Zároveň v něm najdete údaje ohledně spolehlivosti plátců DPH, veřejných zakázek, dotací z EU, volných pracovních míst a dokonce i patentů a obchodních známek. A to už je pořádná porce informací, nemyslíte? Pokračujeme dále…

Databáze aktuálně čítá více než 3 miliony subjektů. Najdete v ní vašeho souseda řemeslníka, stejně jako giganty typu Agrofert nebo Kaufland Česká Republika. Informace se pravidelně aktualizují a využijete-li automatického strážce, dozvíte se o jakýchkoliv změnách okamžitě. Neméně užitečné je hledání vazeb mezi jednotlivými subjekty, a to včetně časové souslednosti.

Tip na příspěvek:  Online kontrola na dostupnost uživatelského jména. Nepostradatelná aplikace pro ochranu nejen firemního jména!

služba FIRMO.CZ

Pokud vás služba FIRMO.CZ zaujala, není nic jednoduššího, než si ji vyzkoušet. Pokročilé funkce jsou k mání jen v placené verzi, ale po bezplatné registraci k nim dostanete přístup na 14 dní. A to je dostatečně dlouhá doba na to, abyste si o rejstříku firem udělali vlastní obrázek.

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons