Mallcon přichází s novou inovativní službou pro e-mail marketing

Vody email marketingu letos rozvířil nový projekt Mallcon, který přichází s kompletně novým konceptem emailingu. Už na první pohled je vidět, že to dělají po svém, jdou proti zarytým zvykům a zatím se jim to vyplácí.

Představení Mallcon konceptu v 1 minutě:

Mallconu se podařilo dát dohromady intuitivní drag´n´drop editor a administraci, která svou přehledností vybízí k jednoduchému rozesílání kampaní. Úspěšnost kampaní je poté možné sledovat ve srozumitelných reportech, kde kromě obvyklých statistik Mallcon nabízí i velmi užitečnou Click mapu zobrazující, na jaké odkazy odběratelé klikají.

Mallcon přichází s novou inovativní službou pro e-mail marketing

Beze sporu jednou z největších výhod, kterou ocení nejeden podnikatel, je právě cena nástroje. Správu kontaktů a editor je možné využívat kompletně zdarma, rozesílání je poté zpoplatněno podle počtu odesílaných emailů, takže zákazník nemusí platit drahé neomezené tarify, které se mu v konečném důsledku vůbec nevyplatí.

Hlavní výhody Mallconu:

  • Správa kontaktů a drag’n’drop editor zcela zdarma
  • Nízké ceny za rozesílání emailů
  • Přehledná a intuitivní administrace
  • Automatické ověření podpisů DKIM a SPF pomocí DNS záznamů
  • Virtuální profily jednotlivých kontaktů
  • Automatická responzibilita vytvořených e-mailů
  • Rozsáhlé reporty z odeslaných kampaní pro zpětnou analýzu
  • Click mapy neboli přehledné mapy prokliků v odeslaných emailech
  • Rychlá a ochotná podpora

Co chystá tým z Mallconu dál?

“Kvalitní rozesílání je ta nejpodstatnější věc v e-mail marketingu, ale neméně důležitý je samotný sběr kontaktů. Náš rozesílací servis by mohl být klidně nejlepší, ale když nemáte komu posílat, je to celkem k ničemu. Proto koncem měsíce spustíme ostrou verzi připravovaného gadgetu, který by měl s touto částí majitelům výrazně pomoci. Chceme, přiblížit malým a středně velkým podnikatelům možnosti, které si během času vytvořili ti velcí. Tento gadget bude dostupný ke každému účtu zdarma, takže čím dřív budete mít vytvořený účet tím lépe.” říká s úsměvem Dora Štanclová (COO).

Tip na příspěvek:  Nový portál SitIT.cz usnadní spolupráci !

Vytvořte si Mallcon účet navždy zdarma

Sdílejte článek přátelům:
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons