Profesionální správa PPC kampaní se vyplatí

PPC reklamu ve vyhledávači či na sociální síti zvládne nastavit téměř kdokoliv. Systémy pro jejich správu jsou jednoduché, aby se v nich orientoval i laik. Jenže ten málokdy dokáže kampaně správně vyhodnocovat a dotovat jenom ty, které mají smysl. Ne každý má také tolik času, aby se jim mohl věnovat.

Máte už své reklamní účty?

PPC reklama je lákavá. Člověk platí jen za prokliky, tedy pouze za reálné návštěvníky svého webu, což zní parádně. Jenže ne všichni návštěvníci pak na webu utratí nějaké peníze, někteří z nich odcházejí zklamaní, případně si vyberou konkurenci.

Přesně takhle to v začátcích často dopadá. Téměř každý, kdo má svůj e-shop či jiné webové stránky, někdy vyzkoušel PPC reklamu. Po zjištění, že mu negeneruje výrazně vyšší zisky, se na ni však vykašlal. Příčina je v drtivé většině případů ve špatném nastavení reklam.

Máte pocit, že jste na tom stejně? Pak není nic jednoduššího než své reklamy svěřit odborníkům. Provedou audit a vyhodnotí, co děláte dobře a co špatně. Zjistí, kde jen unikají peníze, a vymyslí lepší řešení.

Spolupráce s agenturou je výhodná

Už přemýšlíte, kolik něco takového stojí? Buďte klidní. Například u firmy PPC Profits vyjde správa PPC reklamy pro vyhledávače na tisíc až čtyři tisíce korun měsíčně. Ve srovnání se zvýšením zisků se jedná o částku, kterou si můžete dovolit investovat, jelikož se vám vrátí.

Přestože PPC správa Adwords, Sklik a jiných systémů bude ležet na bedrech PPC Profits, vám zůstane plný přístup k účtům. Transparentně tedy uvidíte, co se kde děje. Navíc mají certifikaci v Google AdWords a darují každému zákazníkovi kredit 1000 Kč do tohoto systému zdarma.

Tip na příspěvek:  Marketing Miner - efektivní nástroj nejen pro SEO konzultanty

PPC reklamy nejsou jen ve vyhledávačích

Objevili jste už kouzlo PPC na Facebooku? Facebookový profil sice zvládnete spravovat sami, nebo ho můžete svěřit do rukou kdejakého levného středoškoláka, ale dopadne to stejně jako začátky s PPC ve vyhledávačích. V PPC Profits umí z Facebooku udělat mašinku na peníze, vždyť jsou tady přes tři miliony českých uživatelů, kteří zde tráví opravdu mnoho času. Je jen na vás, zda toho potenciálu využijete pro své podnikání. Nemusíte na to být sami.

Sdílejte článek přátelům:
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons