Proč je důležité budování zpětných odkazů aneb Link building

Link buildingCo znamená link building (budování zpětných odkazů)? Je to způsob jak zvýšit hodnocení vašeho webu v síti vyhledávačů a získat více návštěvníků vašich stránek nebo navýšit hodnocení tudíž cenu webu. systémů. Budování zpětných odkazů vyžaduje čas a není to práce která se dá naplánovat a udělat v několika dnech. V dnešní době již nestačí jak tomu bylo dříve jen registrace do katalogů jako je seznam atd.

Na co spostu lidí zapomíná je fakt že zpětný odkaz má význam hlavně na stránkách s podobnou tématikou a hlavně s vysokým Googlem PageRankem.

Pokud chcete zjistit hodnotu webu na PageRank tak můžete využít například stránek http://rank.isecure.cz/

PageRank je číslo, které si Google přiřazuje ke každé stránce (přesněji řečeno ke každému URL). Vyjadřuje něco jako věrohodnost nebo důležitost stránky. Někdy se píše zvlášť jako „Page Rank“ a zkracuje se do zkratky PR.

Pokud se chcete o této problematice dozvědět více doporučuji na webu:

–          http://www.jakpsatweb.cz/seo/pagerank.html

–          http://cs.wikipedia.org/wiki/PageRank

Budování zpětných odkazů je nedílnou součástí SEO vašeho vebu. Link building je jednou z nejdůležitějších součástí optimalizace pro vyhledávače (SEO). Dostatek kvalitních zpětných odkazů vám zaručí zvýšení návštěvnosti a zlepšení pozic ve vyhledávačích.

Pokud zatoužíte za tuto službu zaplatit můžete využít například jeden projek který se získáváním zpětných odkazů zabývá.

Co vám tato služba přinese?

  • zvýšení počtu návštěvníků díky vyšším pozicím ve vyhledávačích (Google, Seznam)

  • zvýšení hodnoty Vašeho webu díky lepším ukazatelům, jako je např. PageRank a S-Rank

  • větší prestiž na internetu, díky on-line PR efektu

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Počasí na web - umístěte předpověď na svůj web
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons