Prezentace v Prezi nenechá vaše posluchače usnout!

prezentace v preziV dnešní době si již mnoho z nás nedokáže představit start úspěšného projektu bez dokonalé prezentace svého nového nápadu nebo inovačních myšlenek.

U některých akcí jako třeba představení startupů či společností je prezentace takřka nezbytnou podmínku.

Pokud chcete být jiní než ostatní a ukázat opravdový potenciál určitě přijde vhod také originální prezentace s online projektem  Prezi.

Nástroj na vytváření prezentací Prezi vám usnadní práci s poutavou a profesionální prezentací. Prezentace dostane jiný nádech na rozdíl od klasických prezentací vytvořených například v Powerpointu. Prezentace postavená na Prezi si okamžitě získá daleko větší pozornost a zájem posluchačů, což je jedním ze základních cílů prezentace. 

Společnost Prezi byla založená v Budapešti, Maďarsku v roce 2009 a od té doby prošla jednak vývojem a doznala spousty vylepšení. Za projektem stojí pánové Adam Somlaj – Fischer, Peter Halacsy a Peter Arvai.

founders prezi

Z leva: Peter Halacsy, Peter Arvai aAdam Somlai-Fischer.

Prezentace Prezi je jakousi interaktivní tabulí což je její výhodou oproti klasickým prezentacím, kdy se postupujete po jednotlivých listech (sleidech).

Prezi je ideálním nástrojem jak představit vaší myšlenku zábavnou a poutavou formou.

Práce ve vlastní editoru je velice jednoduchá a intuitivní. Na výběr máte spoustu nástrojů pro editaci tvarů, barev a textů. Nechybí ani práce ve vrstvách a podpora mul­ti­me­di­álních prvků.

prezi_editor

Výslednou prezentaci si pak jednoduše můžete stáhnout včetně integrovaného přehrávače nebo sdílet online.

Pro vstup do editoru je nutná, ale bezplatná registrace nebo přihlášení pomocí sociální síte Facebook. Navíc získáte prostor pro sdílení vašich prezentací online.

Tip na příspěvek:  Tip na web. Online generátory nejen pro sociální sítě

Je použití Prezi zadarmo?

Co se týče cenové politiky Prezi tak na výběr máte z několika možností. V první řadě je zde možnost využít verzi ZDARMA, kde máte k dispozici 100MB úložného prostoru pro prezentace. Jedinou nevýhodou je že vaše prezentace bude obsahovat logo Prezi.

Další možností jsou placené verze, které začínají od necelých pěti dolarů a studentských licencí. Pro bližší informace navštivte webovou stránku projektu s aktuálními daty.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons